40 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

40 Yaş Üstü Evlilik Sitesi
Açıklaması

İyi günler dilerim. 40 yaş üstü evlilik sitesi artık bana göreymiş. Yaşım 42. Dul ve güzel bir bayanım. Adım Züleyha. Aranızda olmaktan memnuniyet duyduğumu söylemek isterim. Peki neden buradayım? Arkadaşlar ben evlenmeye karar verdim. İlk kararımda yanılmışım. Aslında güzel bir evliliğim oldu ama günden günde kıskançlıklardan yoruldum ve maalesef bitirdim. 10 yıl geçti aradan. İşim gücüm yoğun olduğu için bu tür konularda başarılı olamadım. Ama baktım artık olmuyor bir arkadaşa ihtiyacım var. Sanırım burası en doğru yer.

40 yaş üstü evlilik sitesi ücretsiz olduğu için ilanımı açayım dedim aslında. Paralı olsa da sorun yok. Önemli olan uygun eş adayını bulmak. İnsanların düşüncelerini önemseyen biriyim. Bu durum beni eşsiz yapıyor işte. Beni tanıyan doğru insan bu diyebiliyor çoğu zaman. Kendimi övmüyorum zaten telefonda konuşurken anlarsınız ne demek istediğimi.

40 Yaş Üstü Bedava Evlilik Sitesi

Yalnızlık herkesin çekebileceği bir şey değil bunu da anladım. Elbette o gün gelecek ve insanlar buradan göç edip gidecek. Önemli olan şey gitmeden güzel günler yaşamak değil mi? Saygılı ve sevgi dolu bir erkek arkadaş arıyorum. Kesinlikle amacım evlenmek. Bunun dışında benden beklentileriniz nedir, mesaj atar mısınız? Yorum da yazabilirsiniz ama mesaj atanlara sadece numaramı vereceğimi söylemek istiyorum.

Yaşadığım yer şimdilik bende kalsın. Öyle çok önemli bilgileri telefonda konuşuruz. Çalışan bir bayanım ve iş kolik olduğum için de yalnızım arkadaşlar. Varsa kendine güvenen, ben evlenmek istiyorum diyen buyursun mesaj atsın. Yaş kriterim de var. 60 yaş üstü olmasın lütfen. Bu kişilerle sadece arkadaş olabilirim, evlilik düşünemem. Neyse tamam bu kadar benden. Biraz da sabırsızlanın bakalım. Mesajlarınızı büyük bir heyecanla beklediğimi söylemek isterim tekrardan.

banner

6 yorum

  1. Merhaba Züleyha hanım 36 yasındayım Kayseri’de yasıyorum evlendim ayrıldım kurumsal bir firmada şoförlük yapıyorum ciddi olarak görüşmek vede sizi tanımaktan onur duyarım

  2. Her şeyden önce kararlı olmanız ne istediğinizi bilmeniz hoşuma gitti tanışırsak bilgiler sunabilirim 50 yaşında eğitimci eşini kaybetmiş yalnız biriyim adim Gürsel.

  3. 60 Yaş üzeri evlilik için yazmasın diyorsunuz tercih sizin karar da sizin. Evlilik için mesaj yollayanlara numaranızı vereceğinizi söylüyorsunuz. Arkadaş olmak isteyenlere de numaranızı verir misiniz ? Numaranızı verirseniz size daha çok bilgi veririm. Her şeyin hayırlısı olması dileği ile Kahramanmaraş’tan gönül dolusu selam ve sevgiler

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *