50 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

50 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

Herkese kocaman selamlar. Aytuğ ben. 50 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler konusunda araştırma yapan değerli bayanlar için buradayım. Yaşım 51. Evlenmek istiyorum. Kısacası ikinci baharı yaşamak adına ilanımı açıyorum. Tabi bu süreçte karşımıza kimler çıkar, nasıl bir evlilik düşünülür bilinmez ancak tek bildiğim şey insanları kıramadığımdır. Romantik bir erkek olduğum için çevremde çok sayıda bayan var lakin evlilik hissine henüz kapılamadık. Bu yüzden ben 55 yaş üstü hayat arkadaşı arıyorum. Geçenlerde 50 yaş üstü evlilik grupları üzerinden bana mesajlar gelmişti ama önceliği buraya tanımak istedim.

50 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Boşanmış Erkekler

Sabırlı, saygılı, sevgi dolu ve gerçekten genç görünen bir erkek arkadaş arayan var ise buyursun ben buradayım. Spor yapmayı seven biri olduğum için çok şükür hani dersiniz ya fit adam diye. İşte o benim arkadaşlar. Umarım mesaj atarsınız da numaramı verdikten sonra sohbet ederken görür ve beğenirsiniz beni. Karşılıklı sohbetten sonra hayırlısı ile bilemeyiz evlilik durumu falan yaşanabilir diye düşünüyorum

50 Yaş Üstü Evlilik Grupları. Evlilik grupları bana çok itici gelirdi eskiden. Ancak baktım ki insanlar artık sanal ortamdan arkadaş buluyor ve çoğu evlenebiliyor. Sanırım sıra bana geldi işte. Umduğumu bulacağıma inanıyorum. Sevecen ve saygılı bir erkek arkadaşım olsun istiyorsanız tekrardan merhaba.

55 Yaş Üstü Bayan Hayat Arkadaşı Arıyorum İlanları

Şu sıralar insanlar da bir garip arkadaşlar. Teklif ediyorum kabul ediyor sonra vazgeçiyor. Bunu yapmayın olur mu? Ben konuşacağım kişiyle evleneceğim falan demiyorum ama insan şans tanır biraz. Öyle her şeyi çabuk silen atan biriyseniz sanırım anlaşamayacağız. Ama saygı ve sevgili bir bayansanız ki tüm bayanlar öyledir benim gözümde, güzel bir arkadaşlık bizi bekliyor olabilir.

Mesaj Gönderin


banner

İlk yorum yapan olun