60 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

60 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

İlk görüşte aşk var mıdır sizce? Bence vardır. Selamlar Kemal ben. 60 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler arıyorsanız mesajlarınızı atabilirsiniz. Ama gerçek anlamda evlilik isteyenler ulaşsın lütfen. Benim vaktim kıymetlidir sevgili bayanlar. Bir varsınız bir yoksunuz olmasın yani. Neyse şimdi sizlerle paylaşacaklarıma kulak verin lütfen. Öncelikle ben 55 yaş üzerinde bir bayan ile tanışmak istiyorum. Sonrası da olabilir fark etmez. Yeter ki yalnızlıktan canı yanmış ve yeni bir arkadaş arıyor olsun. Bendeki şefkat ikimize de yeter arkadaşlar. Bunun dışında hanımefendilerden bir ricam daha var.

Ben şehirde yaşıyorum ama sakinliği sevenler için evlendikten sonra köye taşınabiliriz. Bu hiç sorun değil. Benim maddi durumum iyi çok şükür. Bu zamana kadar ne istediysem alabildim, gözümde hiçbir şey kalmadı. Sadece yalnızlık kaldı işte o da artık bakalım şans gibi.

60 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bekar Erkekler

Evlenmek isteyen erkekler ile arkadaş olmak isteyenler illaki olacaktır. Bayanlar genelde yaşından çekinirler. Ya çekinsem ben çekinirdim. 65 yaşındayım, emekliyim ve eş arıyorum. Bu normal bir şey olsa gerek ne dersiniz? Emekli öğretmenim ayrıca. Bayanlara nasıl davranılması gerektiğini en iyi ben bilirim. İnsanlar arasında ayrım yapmam. Romantik bir erkeğim. Başka aklıma gelen bir şey yok olursa mesajlardan dönüş yapanlara söylerim zaten.

Pek kıymetli bayan arkadaşlar böyle işte bendeki durum. Evlilik kararı aldım. Yalnız kalmaktan bıktım. Sohbet etmenin yanı sıra beraber gezebileceğim, kafamı dinleyebileceğim bir bayan arıyorum. Son olarak merak ettiğiniz ne varsa sorabilirsiniz bana hemen yanıtlarım. Tabi mesaj atmak kaydıyla. Sözün özü şu ki ben yalnız kalmaktan çok sıkıldım. Kendine saygı ve sevgi gösterilmesini isteyen hanımefendilerden mesaj bekliyorum.

Mesaj Gönderin


banner

3 yorum