Adana Bayan Arkadaş

adana bayan arkadaş

Her geçen gün insanlar yalnızlaşıyor. Özellikle de Adana’da bu durum çok daha fazla kendini belli ediyor. Çünkü Adana bayan arkadaş arayanların sayısı artarken, bayanların güveni azalıyor. Bunu nedenini de araştırmak lazım.

Mutlaka bir güven sorunu ya da sevgi eksikliğinden kaynaklandığını düşünüyorum. Bu arada Ecem ben. 27 yaşındayım. Bekarım. Kendime bakarım ve modayı yakından takip ederim. Adana caddelerinde beni gördükten sonra bir şekilde teklif gönderen çok sayıda kişinin olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim.

Günümüzdeki de bahsetmek istiyorum. Bu yaşıma kadar 4 farklı oldu. Hepsi de uzun süreliydi. Bazısı beni aldattı, bazısı da sevgisinin azaldığını söyledi. Burada benim bir suçum yok. Zaten güzel bir bayan olduğum için bir de aldatılmak bana büyük acı verdi. Haliyle artık düzgün adam gibi bir insanla tanışıp güzel bir dostluk yada arkadaşlık adına ne koyarsanız koyun benim amacım düzgün bir yaşamak.

Adana Bayan Arkadaş Arıyorum

En azından Adana arkadaş arayışında olanların bana ulaşanları tam olarak tanımadan görüşmeyeceğim. Yaşadığım olaylar beni gerçekten güçlendirdi ve önüme gelen herkesi kabul etmemem gerektiğini fark ettirdi. Bu yüzden arkadaş olmanın sınırlarını herkes bilmeli ve ona göre hareket etmeli.

Adana bayan telefon numaraları ararken karşınıza çıkan her bayana da güvenmemeniz gerekiyor. En azından bu tür platformlardan yorum bırakmadan numarasını paylaşan insanların aradığı bence gerçek arkadaşlık değil. Çünkü Adana bayan arkadaş ilanları sayı olarak artmakta ve insanlara yeni vaatler sunmaktadır.

Yine de benimle iletişime geçecek olan erkeğin bazı durumlara dikkat etmesi gerektiğini düşünüyorum. Önce yakışıklı olmalı ve yanıma yakışmalı. Sonra ise sevgisinden önce saygısını hissettirmeli. Ancak bu şekilde daha önceden tanımadığım bir erkekle arkadaş olup bir seviyede sürdürmeyi düşünüyorum. O halde mesajlarınızı bekliyorum ve iyi günler diliyorum.

Mesaj Gönderin


banner

3 yorum