Afyon Bayan Arkadaş

Afyon Bayan Arkadaş
Açıklaması

Afyon bayan arkadaş arayan yakışıklı beyler bir bayanı mutlu etmek ister misin? O zaman önce hikayemi okuyup daha sonra içinden gelen mesajı bana yollaman gerekiyor. Tabi ki mesajların hepsini tek tek okuyacağım ve bana ilgi duyan arkadaşlarla telefonda görüşmeye başlayacağım. Neyse başlayalım o halde. Benim ismim Göknur. 30 yaşındayım arkadaşlar. Boyum uzun, bakımlı ve güzel olmaya her zaman özen gösteriyorum. Bu nedenle benim gibi arkadaş arayan ve  Afyon’da yaşayıp gerçek bir peşinde koşanlara her zaman kapım açıktır.

Arkadaşlık konusunda yaşadığım güzel bir deneyimi paylaşmak istiyorum. Galiba geçen Nisan ayıydı. İşten çıkıp eve doğru yürürken bir erkek ile hafifçe çarpıştık. Hani derler ya ilk bakışlar önemlidir diye. Çocukla göz göze gelmemiz saniyeler sürdü. Neyse aradan birkaç gün geçti. Yine aynı yerde tesadüfen karşılaştık. Bence tesadüf değildi zaten. Bana bu karşılaşmadan ötürü bir çay ısmarlamak istediğini söyledi ben de kıramadım.

Afyon Bayan Arkadaş Arıyorum

Çayımızı içerken göz göze bakışmamız devam etti. Aşık olduğumu düşündüm. Telefonlarımızı birbirimize verdik ve görüşmeye başladık. Telefonda sohbet ederken gerçekten saygı ve sevgi çerçevesinde yaklaşıyor bana. En azından şimdilik öyle diye düşünüyorum. Çünkü bugüne kadar bana yakınlaşanların çoğu farklı amaçlara yönelik olarak tekliflerini iletiyordu. Okan ile görüşmemiz hala devam ediyor. Bazen sıcak sohbetler de yapıyoruz. Bu ikimiz için de gerekli bir durum.

Fakat son zamanlarda soğuduğumu düşünüyorum. Bilmem belki de pek ilgilenmemeye başladı. Bu nedenle Afyon bayan arkadaş arama konusunda istekli olanlarla da telefonda görüşmek isterim. Sadece Afyon’da yaşıyor olmanız önemli değil. Gerçekten güven sağlayan arkadaşlarımla şehir dışında da görüştüğüm olmuştur. İşte bu yüzden tüm hücrelerimi heyecanlandıracak yeni arkadaşlıklara ihtiyacım var. Mesajlarımı büyük bir heyecanla beklediğimi söylemek isterim.

-

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*