Afyon Evlilik İlanları

Afyon Evlilik ilanları
Açıklaması

Afyon evlilik ilanları çoğu zaman beni yanıltıyor. Ne zaman biriyle telefonda görüşmeye başlasam konu farklı yerlere gidiyor. Elbette her şeyin bir zamanı var ama daha ilk görüşmede bunu fark ettirmenin anlamı nedir? Düşüncelerime bu sözlerle başlamak istedim arkadaşlar.

Adım Zehra. 27 yaşındayım. Çalışan kapalı bir bayanım. Maddi durumum bir hayli iyi. Kendime ait aracım falan da var. Yani gezmeye bayılırım. Yanıma yakışacak bir erkek arkadaş arıyorum. Çok kişiyle görüşüyorum ama evlilik için uygun aday olmadıklarını söyleyebilirim.

Afyon’da benim gibi evlenmek isteyen çok bayan var. En azından iki bayan arkadaşım da benim gibi şanslı erkeklerle tanışmak istiyor. Biz çılgın üçlü olarak her gün takıldığımız mekanda çayımızı içer, sohbetimizi ederiz. Son zamanlarda masamıza çaylar kahveler gönderilmeye başlandı. Yakışıklı erkekler ya ciddi düşünüyor ya da gönül eğlendirmek için gönderiyor.

Afyon Evlenmek İsteyen Bayanlar

Mekan sahibini tanıdığımız için eğer erkekler yakışıklıysa söylemiyoruz. Değilse şikayet ediyoruz. Benim aradığım tam bir ciddiyet üzerine olmalı. Öyle kağıt göndermeler falan beni etkilemez. Romantik olmalı bir erkek. Sevdiği kadını sarmalı. Güven vermeli. Aldatmamalı. Sıcak sohbetleriyle kendinden geçirmeli. Ne yazık ki henüz böyle biri karşıma çıkmadı. Belki buradan çıkar diye ümit ediyor ve evlenmek isteyen erkeklerle tanışmak istiyorum.

Afyon evlilik ilanları kontrol edildiğinde kadınların gerçekten güvenilir erkeklere ulaşma ihtiyacını fark ediyorum. Ben önce konuşacağım erkekle buluşmam. Sadece telefondan görüşürüm. Beğenirsem özel olarak da görüşebilirim. İstediği yerde istediği zamanda. Bunun için biraz sabır gerekiyor.

Tanışalım, konuşalım, amacını bileyim. Sonrası bende. Çevremde kime bu taktiği anlatsam mutlu oluyor. Bir ben bulamadım hayatımdaki erkeği. Daha bana mesaj yollamak için ne bekliyorsunuz arkadaşlar? Yazın ben size döneyim. Telefonlaşalım. Görüşelim. Belki ömür boyu, belki de birkaç gün mutlu olalım en azından.

-

2 yorum

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *