Almanya Evlilik Sitesi

Almanya Evlilik Sitesi

Kocaman selamlar Almanya’dan Esra ben. Arkadaşlar Almanya evlilik sitesi arıyordum ne zamandır. Kısmet bu güne oldu sanırım. Yaşım 30. Evlenmeye karar verdim. Lakin önce arkadaş olmak ve tanımak isterim insanları. Herkesin eşit şansı olmalı ama değil mi? Bununla beraber bazı taleplerim de olacak. Talep demeyelim de istek desem daha doğru sanırım. Almanya arkadaşlık sitesi bana umarım ki şans getirecektir.

Daha önce insanlarla çok sohbet etmeyi seviyordum. Ancak yaşadığım son birkaç durum canımı sıktı iyice. Bunaldım ya biraz özgür kalmak istedim. Bunun dışında insanların bana bakış açısı değişti tabi. Kimisi evlilik teklifleriyle kimisi de arkadaşlık teklifiyle gelmeye başladı. Bu arada Berlin’de yaşıyorum ben. Bekarım zaten. Ücretsiz evlilik sitelerinde çoğu zaman ilanım vardır ama kaldırdım hepsini. Yetişemiyorum ki. Evet güzel olabilirim ama herkese numaramı verdiğim için değiştirdim. Yani buraya beyaz bir sayfa açmak için geldim. O yüzden mesajlarınızı rahatlıkla atabilirsiniz arkadaşlar numaramı vereceğim sorun yok.

Almanya Bedava Evlilik Sitesi

Bu zamana kadar neden evlenmedim peki? Arkadaşlar çünkü kendimi ne bileyim hazır hissedemedim. Bunun dışında var olan aşkları en güzel şekilde yaşadım ve yitirdim. Yani kalbimdeki heyecan söndü gitti. 2 senedir yalnız olduğum için daha fazla da dayanamayacağım sanırım. Bu yüzden Almanya arkadaşlık sitesi derdime dermen olacaktır diye düşünüyorum.

Şimdi gelelim kriterlerime değil mi? Arkadaşlar yazacak olan kişi benim yaşıtım olursa daha iyi. Evlenme kararını ancak bu kişilerle alabilirim. Kibar, beyefendi, saygılı ve romantik erkeklerle de konuşmayı severim. Her konuştuğumla sevgili de olamam anlayış gösterirsiniz umarım. Yaklaşım biçimlerine bakıp duruma göre artık ne olursa diyorum. Arkadaşlar buralarda olacağım ben heyecanla bekliyorum mesajlarınızı unutmayın. Kendinize çok ama çok iyi bakın.

Mesaj Gönderin


banner

1 yorum

Daha Fazla Yorum