Amasya Bayan Arkadaş

Amasya bayan arkadaş
Açıklaması

Arkadaş bulma konusunda bugüne kadar yüzümün gülmediğini söylesem yalan olmaz herhalde. Çünkü tanıştığım erkeklerin birçoğu aslında arkadaşlık kavramından uzaklaşmış durumda. Ben de bu yüzden Amasya bayan arkadaş konusunda kriter sahibi olan insanlarla tanışmak için buradan iletişime geçmek istedim. Amasya merkezde oturuyorum ve kendi işimi yapıyorum. Yaşım 20. Adım da Nihal. Aslında kriterlerime uygun kişilerle konuşurken kendimle ilgili çok daha ayrıntı bilgiler vereceğimi söylemek isterim.

Amasya’da ciddi bir çevrem yok. En azından arkadaşlık için henüz güveneceğim biriyle karşılaşmadım. Bu yüzden lütfen iletişime geçecek olanlar ciddi bir bayan arayışında olan insanlardan oluşsun. Bugüne kadar çok yaşadım. Hiçbiriyle de kalıcı olamadık. Sevdiğim şeylerin tam tersinin yapılması beni çıldırtıyor. Bu yüzden arkadaş olacağım kişiyle güzel bir sürecine başlamak istiyorum.

Amasya Bayan Arkadaş Arıyorum

Geçen yıl tanıştığım bir erkek arkadaş ile zamansız bir süreci yaşadık aslında. Beni çok sevdiğini her zaman söyler ve bırakmayacağı üzerine yeminler ederdi. Ayrıca fiziğime her zaman güveniyorum. Bunu söylememin nedeni, erkek arkadaşımın benden çirkin olan bir kıza aşık olması maalesef. Aldattığını birkaç ay sonra öğrendim. İşte bu yüzden 5 yıllık bitirmek durumunda kaldım.

Beni hiçbir şekilde aldatmayacak ve her zaman telefonun baş ucunda olacak bir arkadaş arıyorum. Sevgi ve saygı sürecini başarıyla atlatırsak emin olun ciddi bir de başlamış oluruz. Amasya bayan arkadaş arayanlar da eminim benimle aynı düşüncede. Çünkü yalnızlığın esaretinden kurtulmak için özgürlüğe adım atmak gerekiyor. İşte bu yüzden de sizden gelecek yorumları önemsiyorum. Telefon numaramı da sadece ciddi arkadaş olmak isteyenlerle paylaşacağım. Sonrasında zaten dilediğiniz kadar sohbet edebiliriz.

-

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*