Amasya Dul Bayan Cep Telefon Numaraları

Amasya Dul Bayan
Adı: Dilek
Şehir: Amasya/Merkez
Telefon: Telefon numarasını yorum yapan kullanıcılar görebilir.
Medeni Durum: Dul
Yaş: 43
Etnik Köken: Türk
Boy: 170.cm
Vücut Yapısı: İnce Yapılı
Sigara: Nadiren
Alkol: Evet
Gelir Düzeyi: Normal
Meslek: Memur
Eğitim Durumu: Lise Mezunu
Fizik: Sarışın

Amasya Dul Bayan arayan beyler sevgiler ben Dilek. 39 yaşında dul bakımlı hoş bir bayanım. 3 yıl önce boşandım eşimden. Dul olmanın verdiği mutluluk aslında çok güzel oluyormuş. Neden mi? İstediğim kişiyle istediğim yerde görüşebiliyorum da o yüzden. Amasya erkek arayan bayanlar olarak benimle arkadaş olmak isteyenleri mutlu etmenin yollarını da biliyorum. Tabi ki yalnız kalmaktan korkuyorum. Bu yüzden de görüşmek isteyenlerin önce yalnızlığıma çare bulması gerekiyor. Sonrası zaten bende. Yani dostumun istediği şekilde her şeye çözüm üretebiliyorum.

Amasyada Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Amasya’da oturuyorum. 39 yaşındayım. Yaşıma bakmayın 18 yaşındaki çıtır bir genç kız gibiyim. Güzelliğimden taviz vermedim bugüne kadar. Eşimle yaşadığımız anlaşmazlık da bu yüzden başladı işte. Çok çekici olduğum için aşırı kıskançlık krizine girdi ve ben de artık dayanamayarak ayrıldım. Buraları da terk etti gitti. Özgürlük bana kaldı kısacası.

Amasya dul bayan tel üzerinden bana ulaşmaya çalışan çok sayıda erkek var. Herkes ile görüşme şansım yok. Kendini yorumuyla tanıtabilen, ilgisini ve sıcaklığını hissettire bilenlere kapım açık. İster gece ister gündüz her zaman görüşme yapabilir ve nasıl ilerleyeceğini belirleyebilirim. Ayrıca öyle çok da rahat bir kadın değilim. Fakat cidden seversem istediği her şeyi de yapacak kıvama gelebilirim.

Amasya Dul Bayan Telefon Numaraları

Dul olmamın bazı zorlukları da var. Evde yalnız kalmak gerçekten hoşuma gitmiyor. Bu duruma bir an önce son vermem gerekiyor. İşte yapılacak yorumları bu yüzden önemsiyorum. Ama telefonda konuşmadan buluşmak istemem. Buluşunca da ısınırsam bırakmam istemem. Kıskanç olmayan, istediğim zaman yanımda olabilecek ve telefonda konuşmaktan sıkılmayacak erkek arkadaş arıyorum. Tüm bu kriterlere sahip olduğunu düşünenler kendini kısaca anlatabilir. Sonrası bende zaten merak etmeyin. Bu arada çalışıyorum ve maddi durumum da gayet iyi. Yani öyle çekinmenize gerek yok.

Mesaj Gönderin


banner

7 yorum

  1. Merhaba, bende eşinden boşanmış biriyim ve benimde hiçbir konuda rahatsızlığım yok. Açıkçası samimi, içten sohbetler, eğlence vs. Gibi şeyler yapmak istiyorum. Dilerseniz konuşabilir, karşılıklı istenirse de görüşebiliriz.

  2. Merhaba Dilek hanim Ben Mustafa sizinle Tanışmak ve görüşmek istiyorum inan pişman olmazsınız saten yakınız Bende Çorum da oturuyorum görüşme sorun olmaz. Teşekkür ederim

Daha Fazla Yorum