Amasya Evlenmek İsteyen Bayanlar

Amasya evlenmek isteyen bayanlar
Açıklaması

Kadınların çağımızdaki en büyük problemi, yalnızlıktır. Yani ben böyle düşünüyorum. Yaşımın 28’e ulaşması artık evlenmek konusundaki kararımı tetikliyor. Bu yüzden Amasya evlenmek isteyen bayanlar arasında yerimi aldım. Lakin görüşeceğim erkeklerde bazı durumların olması şart.

Ne bileyim biraz romantik olmalı. Cana yakın olmalı. Yani illa evlenmeden olmaz dediğimiz şeyleri aslında yaşamak isterim. Fazla detaya da girmek istemiyorum. Zaten telefonda konuşmaya başlarsak her şeyi paylaşmayı düşünüyorum.

Amasya Evlenmek İsteyen Zengin Bayanlar

Evlilik ilanlarının sayısı her geçen gün artarken kadınların aslında mutlu olmadığı anlaşılabiliyor. Erkek dostlarımdan bu konuda birçok tavsiye aldım. Hatta biriyle evlilik öncesi arkadaşlığın deneyimini az da olsa yaşadım. Fakat yeteri kadar bu durumdan keyif almadım. Artık ciddiyet aradığım için görüşeceğim kişiyle bu heyecanı yaşamak istiyorum.

Amasya evlilik ilanları üzerinden arayan bayanlar aradığını her zaman bulamayabiliyor. Ben artık bu sürecin sonundayım. Yani az da olsa ilgi gösteren bir erkek aramakta ısrarcıyım.

Amasya Evlilik İlanları

Kendimi tanıtmayı unuttum. Gül benim adım. Yaşım 28. İnsanları anlamanın zor olduğu bu dönemde kendimi yakın hissedecek bir yaşamak istiyorum. Eğer anlaşırsak elbette ciddi bir sürece adım atabiliriz. Ancak baş başa kalmanın ve telefonda uzunca sohbet etmenin gerekli olduğunu unutmamanızı isterim.

Bu tarz bir kaç siteye daha ilan verdim ama aradığımı maalesef bulamadım. Umarım bu site aradığım kişiyi bulma adına bana yardımcı olur. Bu yüzden buradan sizlerle iletişime geçmeyi uygun buldum. Heyecanlı bir kadınım. Erkek arkadaşım da olsa baş başa özel vakit geçirmeyi severim. Gezmeye bayılırım. Yani arkadaş olarak başlasak bile şehir dışına çıkarak daha güzel vakit geçirmeyi rica edebilirim. Yakın temas kurmayı da seviyorum. Zaten bunu yapmasam insanların düşüncesini ve niyetini anlayamam ki. Heyecanımı maruz görün ve artık o güzel yorumlarınızı yapmaya başlayın. Görüşürüz.

-

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*