Amasya Arkadaş Arayan Bayanlar

Amasya arkadaş arayan Bayanlar
Açıklaması

Talihsiz Amasya Arkadaş Arayan Bayanlar dan biriyim. Evlilik her genç kızın hayalini süsler. Benim de öyle olmuştu. Ancak ilerleyen dönemlerinde artık sorunlar yaşamaya başladım. Kendimi tanıtamıyor ve sürekli huzursuz oluyordum. Son zamanlarda arkadaşlarımın bana olan ilgisi de azalınca çevremdekilerin sevgisinin biteceğinden korkmaya başladım.

Arkadaşlarımla yaşadığım iletişim sorununa bir son vermek istiyorum. Arkadaş olacağım kişiyle her şeyi konuşabilmek istiyorum. Bunları yapamayacaksam zaten sevgili olmanında bir anlamı yok gibi yani. İstediği zaman buluşabilir ve istediği yerde oturabilirim. Özgürlüğün bekarlığın çıkarmak istiyorum açıkçası. Bu konuda anlaşılmayacak bir şey yok. Yine de ilk aşamada telefonla konuşmaya başlamak daha heyecanlı.

Amasya Arkadaş Arayan Bayanlar

Kendimden de kısaca bahsedeyim unutmadan. Gizem ben. 33 yaşındayım. Bahsettiğim gibi bekarım ancak sorunlarım çok. Bir kadını yalnız bırakan erkeğin ne kadar suçlu olduğunu anlatmaya da gerek yok. Beni herhangi bir şekilde edecek arkadaşlara ihtiyacım var.

Aslında arkadaşlarım arasından da özel olarak görüşebileceğim birini arıyorum. Amasya arkadaş arayan bayanlar hiçbir zaman yalnız kalmak istemez. Bunu bilen erkekler var ise yorum kısmında kendini kısaca tanıtabilir. Ben çalışmıyorum. Ev kızıyım.

Bunun dışında hobilerim, yağmurda yürümek ve romantik sözler dinlemektir. Yani arkadaşım olacak kişinin romantik olması her zaman önemlidir. Olmasa bile görüştüğümüz zaman ben onun romantik bir erkek olmasını sağlayabilirim. Çünkü kendime her zaman ve her konuda güveniyorum.

-

1 yorum

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *