Ankara Bayan Arkadaş

ankara bayan arkadaş
Açıklaması

Ankara’dan Ayşe ben. Selam herkese. Öncelikle buraya yazmamın tek amacı, kendime uygun bir erkek arkadaş bulmak. Tabi ki bu konuda Ankara bayan arkadaş ilanlarına bakınca doğru yerde paylaşım yaptığıma inanıyorum. Arkadaşlar yaşım 25. Ankarayı çok seviyorum.

Özellikle de kış soğuklarında Kızılay Meydanında vakit geçirmeye bayılıyorum. Elbette bir arkadaşım olsa çok daha iyi olacak. Kendime ait bir iş yerim var. Akşamüstü 5 gibi işten çıkar, Kızılay’da biraz takılır ve daha sonra kafelerde vakit geçiririm. Unutmadan söyleyeyim, gezmeyi sevmeyen insanlarla arkadaşlık kurmak istemiyorum.

Ankara Bayan Arkadaş Bulma

Sizlere biraz yalnızlık seviyemden de bahsedeceğim. Sevgilimden yeni ayrıldım. Gerçekten de büyük bir boşluk içerisine düştüm. Beni bu durumdan kurtaracak bir arkadaşa ihtiyacım var. Belki daha farklı bir arkadaşlık de başlayabilirim. Bu tamamen sizin yaklaşımınıza bağlı. Gönülden hoşlanır ve telefonda konuşmaktan sıkılmaz sanız buyurun yorumlarınızı şimdiden yapın.

Bazı şeyler benim için ikinci planda gelir. Bazen bu durumu ilk plana dahil edebilirim. Kolayca etkilenmem ama sürprizlerden de büyük zevk duyarım. Romantizme de bayılırım. Eski erkek arkadaşımı bana unutturacak bir peşindeyim doğrusu.

Ankarada Erkek Arkadaş Arıyorum

Ankara’ya 1 sene önce taşındım ben. Normalde İstanbul’da yaşıyordum ama işim gereği artık buradayım. Biraz çevre yaptım aslında ama bu yeterli değil. Daha yakın davranacağım bir erkekle vakit geçirmek istiyorum. Telefon numaramı herkes ile paylaşmam. Beni mutlu edeceğine inandığım erkeklerin her zaman daha şanslı olduğunu da söylemek isterim.

Daha fazla söze gerek yok sanıyorum. Ankara’da yaşayan, evli ya da bekar olan erkekleri yoruma bekliyorum. Gerçekten Ankara erkek arayan bayanlar bu konuda daha istekli olacağına inanıyorum. Şimdilik kendinize iyi bakın. Soğuk bir Ankara gecesinde görüşmek dileğiyle.

Etiketler: Ankara Kazan da Erkek Arayan Bayanlar

-

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*