Ankara Arkadaş Arayan Bayanlar

Ankara arkadaş bayanlar

Ankara arkadaş arayan bayanlar gibi benimde bu ilanı vereceğim hiç aklıma gelmezdi. Siz hiç Ankara’nın soğuk gecelerinde sarılacak bir birine ihtiyaç duydunuz mu? İşte aradığınız o kadın benim. Önce kendimi tanıtmam gerekiyor herhalde. Adım Aslı. 35 yaşındayım. 5 yıl önce boşandım. Çocuğum yok ve bu yüzden biraz duygusal takılıyorum.

Eski eşim genelde 15 saat iş yerinde kalıyordu. Bana günde ayırdığı vakit sadece 1 saat var yada yoktu. Neyse asıl mesele Ankara arkadaş arayan bayanlar arasında olmam. Evet yanlış duymadınız arkadaşlar. İçinde bulunduğum bu durumu giderecek arkadaş arıyorum.

Ankara Arkadaş Arayan Bekar Bayanlar

Bekar bir bayan olmam, hayata yeniden başlamayacağım anlamına gelmiyor. Mutlu değilim işte açık açık söylüyorum. Yalnız başıma da bir türlü mutlu olamıyorum. Beni dışarı çıkarıp gezdirecek değer verecek kişilerle tanışmak istiyorum.

Geceleri çoğu zaman kalkıp bilgisayar başında vakit geçiriyorum. Bu dengemi iyice bozdu zaten. Çoğu zaman akşamüstü dışarı çıkıp bir kahve içip eve dönüyorum. Düşünsenize sinemaya gitmek istesem bir erkek arkadaşım yok. Gerçekten can sıkıcı bir durum. O yüzden daha fazla beklemeden sizden gelecek yorumlara döneceğim. Başlangıçta telefonla görüşürüm. Güven kazanırsam buluşabiliriz.

Ankara arkadaş arayan bayanlar benim bahsettiğim konudan dolayı çok acı çekiyor ama hissettirmiyor. Özellikle de aylardır hayatımda kimselerin olmayışı beni mutsuz ediyor. Kendimi eğlendirecek bir şey de bulamıyorum ki. İşte bu yüzden beni gerekirse ciddi anlamda sevecek kişilere açılacağım. Derdime derman olacak herkesten mesaj bekliyorum görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


banner

5 yorum

  1. Merhaba seni en iyi ben anlarım 31 yaşındayım küçükken çekingendim askerden sonra açıldım. Sonrada çevrem yoktu hiç sevgilim olmadı hakikaten yalnızlık çok kötü bir şey Sincan’da yaşıyorum sizinle tanışmak isterim ilgilenirsen