Ankara Dul Bayan

Ankara dul bayan
Açıklaması

Dul bayan olmamın bana sağladığı birçok avantaj var. Rahatım, özgürüm dilediğim gibi gezebiliyorum. Fakat bunun da bir sınırı varmış. Ben artık sıkıldım. Bir erkek dost arıyorum. Ankara Dul bayan cep telefon numaraları üzerinden araştırma yaparak sizi mutlu etmeyecek kadınlarla neden konuşuyorsunuz? Benim gibi 36 yaşında güzel mi güzel bir hatunu neden yalnız bırakıyorsunuz?

Kendimden kısaca bahsedeyim. İsmim Ece. Yaşımı zaten söyledim 27. Aslında erken evlendim sanki. İlk bakışta aşka inanmıştım. Ayrılma nedenim de çok komik gerçekten. Kocamın telefonunda ilk okul arkadaşıyla konuşmalarını gördüm.

Ankara Dul Bayan İlanları

Sadece merhaba demişler ve oturup bir kahve içmek istemişler sadece bu. Ama sonrasında neler yaşadıklarını nereden bilebilirsin ki? Güvenimi yitirmiştim bir kere. Benimle dost olacak erkek öncelikle başka kadınlarla konuşmamalı. Ben ona yeterim. Evet gerçekten her konuda ben arkadaşıma yeterim.

Erkek arayışım yeni başladı sayılır. Önce buradan paylaşım yapmak istedim. Bakalım bu sefer benimle konuşmak isteyen erkekler nelerden bahsedecek. Ayrıca Ankara erkek arayan bayanlar olarak ciddi bir hazır değilim. Bir süre telefonda konuşmayı daha doğru buluyorum. Farklı istekler de elbette olacak çünkü bu çekiciliğim insanların aklına türlü şeyler getiriyor. Olsun saygı duyarım ve belki ısınırsam ve güvenirsem bir gün bir şekilde oturup konuşabiliriz bu tür durumları. Ama önce saygı arkadaşlar.

Ankara Erken Arayan Dul Bayanlar

Daha fazla da uzatmıyorum arkadaşlar. Bu yalnızlıktan beni kurtarabilecek, sevip kollayabilecek bir erkek arkadaş aramaya devam edeceğim. Ankara Dul bayanlar erkek arkadaş neden arasın diye sormayın ayrıca. Hepimizin ihtiyaçları var. Hüzünleri sevinçleri var. Beraber paylaşmak istiyorum işte. Akşamları tek başıma gezmek istemiyorum. Ne bileyim aynı şeyler. Tüm bu nedenler beni yeni bir ciddi adım atmam gerektiğini hissettiriyor.

banner

13 yorum

  1. Merhaba Ömer ben. 21 yaşındayım üniversite öğrencisiyim. Ankara’da yaşıyorum. Kadınların dilinden anladığımı düşünüyorum. Sizinle gerçekten tanışmak istiyorum.

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *