Ankara Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ankara evlenmek isteyen bayanlar
Açıklaması

Ankara evlenmek isteyen bayanlar gibi bende bu siteye ilan vermek istedim. Öncelikle herkese merhaba. Ankara’da yaşayan ve ciddi bir arayan Ezgi ben. Yaşım 28. Üniversite mezunuyum. Çalışıyorum. Artık ciddi bir hazır olduğumu düşünüyorum. Tabi önce bir süre kaçamaklar yapmaya karar verdim.

Bu kaçamak elbette görüşeceğim arkadaşımla olacak. Ayrıca Ankara evlilik ilanları üzerinden de kendimi tanıttım ve yüzlerce yorum geldi. Aynı performansı bakalım buradan devam ettirebilecek miyim? Çünkü bana dönüş yapanlara ben direkt telefonumla ulaşıyor ve konuşmaya başlıyorum.

Ankara Evlenmek İsteyen Bayanlar Arıyorum

Evlilik kararı almama neden olan tek durum, aldatılmış olmam. Daha geçen sene 5 yıllık bir sonlandırdım ve büyük bir boşluğa düştüm işte. Nasıl mı oldu, hemen anlatayım. Erkek arkadaşım benden 5 yaş büyük. Gözü hep dışarıda. Onu bir şekilde edebiliyordum ki benden başkasında gözü olmasın. Ama ne yazık ki başaramamışım. Geçenlerde bir sürpriz yapmak için evine gittim akşam 22:00 gibiydi. Bana zaten 21:00’da uyumak istediğini söylemişti.

Kapıyı çaldım açan yok. Bu sefer sertçe vurmaya başladım. Açtı ama gözünde uyku belirtisi yok. İçeriden müzik sesleri geliyordu. Hemen ayakkabıyla içeriye girdim ve gözlerime inanamadım. Bir genç kız. Aslında kadın desem daha doğru. En az 35 yaşında. O şekilde  yakaladım ikisini de. Kadın zor kendini başka bir odaya attı.

Ankara Evlilik İlanları

Tam o sırada gördüklerimin şokunu atlatamadan benim ki sarıldı bana. Seni çok seviyorum pişmanım ne olur beni bırakma diye yalvarıyor. Ben bu güzelliğimle ona her şeyimi sunarken onun böyle bir şey yapmasını nasıl affedebilirim?

Haksızsam yorumlardan haksızsın diyebilirsiniz arkadaşlar. Sonuç olarak Ankara evlenmek isteyen bayanlar arasında bu yüzden yerimi alıyorum. Ama ciddi olmayan biriyle başlangıç yapmak istiyorum. Sonrası gelir zaten bir şekilde. Önemli olan ilk adımı atmak. Ben bu adıma hazırım. Ya sen hazır mısın?

-

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*