Arkadaş Arıyorum Bayan Olsun

Arkadaş Arıyorum Bayan Olsun
Şikayet Et
Açıklaması

Her geçen gün insanların daha fazla yalnızlaştıklarını görüyorum. Bu yüzden arkadaş arıyorum bayan olsun diyen insanlarda da ciddi bir artış var. İsmim Gonca. 22 yaşında, bakımlı, güzel, çekici ve insanları dinlemekten hoşlanan biriyim. Arkadaş çevrem oldukça geniş. Hem bayan hem de bay arkadaş çevremin bana çok güzel değer verdiğini söyleyebilirim.

Ancak bu değer kavramı bazen ileri düzeye çıkabiliyor. Çoğu zaman da aşk itirafı alıyorum. Güzel olmanın getirdiği bazı olumsuzluklar olsa da online arkadaş arıyorum diyenler için de sohbet edecek bir kişiliğe sahibim. Bu platformla tanışalı çok olmadı aslında. Güzel ve seviyeli sohbetlerin yapılabileceğini düşündüm. O yüzden diğer bayan arkadaşlar gibi bende düşüncelerimi paylaşmak istedim. Ayrıca arkadaş arıyorum bayan olsun diyenlerin yapması gereken şey de çok basit. Hemen buraya mesaj atarak size ulaşmamı sağlayabilirsiniz. Ama bu durum sonucunda seviyeli ve saygılı bir sohbet gerçekleştirmek istediğimi unutmayın.

Arkadaş Arıyorum Bayan Olsun Mu İstiyorsunuz?

Evet kesinlikle güvenilir erkek arkadaş aradığım için sizlerle düşüncelerimi bu yolla paylaşmanın daha mantıklı olduğunu düşündüm. Yaşadığım yer çok kalabalık. İnsan pek önem verilmiyor. Bir bayan olarak başımdan geçen aşkların da beni yorduğunu söyleyebilirim. İşte bu yüzden bir erkek arkadaşa ihtiyacım var. Uzun sohbetler edebileceğim, belki birlikte ağlayıp birlikte gülebileceğim saygılı ve dürüst bir erkek arkadaş arıyorum.

Maddi durumum orta düzeyde. Aslında kazandığım parayı güzelliğime harcıyorum desem daha doğru olur. Ne yapayım oldukça çekici bir güzelliğe sahibim. İşte bu yüzden tercih edilen bayanlar arasındayım. Yine de kendinizi kısaca anlatabilecek bir mesaj bırakarak görüşme sağlayabiliriz. Bu görüşmenin de sadece arkadaş olarak devam edeceğini de şimdiden söylemek istiyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

2 yorum

Daha Fazla Yorum