Arkadaş Arıyorum Bayan Üyesiz

Arkadaş Arıyorum Bayan Üyesiz

Emel ben değerli arkadaşlar. Burası aslında arkadaş arıyorum bayan üyesiz diyenler için sanırım. Ben de görünce ilanımı açayım dedim. Umuyorum ki güzel arkadaşlıklar başlatacağız. Tabi ki herkesin görüşü farklıdır, bakış açısı değişiktir. Bu süreci yönetmek daha önemlidir. İnsanlar birbiriyle iyi ya da kötü geçinebilir ancak asıl önemlisi hoşlanmaktır. Değer vermek ve bir bayanı anlamaktır. Bunlar varsa güzel ilerlenir, yoksa hemen biter.

Üyelik olmadan erkek arkadaş arıyorum bende. Dedim ya burası denk geldi işte bakalım umarım anlayışlı erkekler yazar ve arkadaş oluruz. Her zaman kırılgan bir yapıda olsam da insanları anlayabiliyorum. Değer veririm ama değer alamadığım zaman olay kopar gider ya işte. Kıskancım ben. Yaşım 30. Of belki de evlilik çağındayım ondan dolayı böyle huzursuzum. Ne bileyim ya insanlar nasıl anlar beni ya da adını koyabilecek miyiz falan. Bunlara çok takıyorum. Oysa önce konuşmalı ve daha sonra tanışmalıyız. Mesaj atmayan arkadaşlara da numaramı vermiyorum.

Arkadaş Arıyorum Bayan Üyesiz İlanları

Günün özetini de vermem gerekiyor sanırım. Ben kaç aydır düşünüyorum neden yalnızım diye. Sonra baktım insanlara güvenemiyorum. Ardından yine baktım ve insanlarda sevgi kalmamış. Tabi herkes için böyle değil ama ne bileyim ya kafam karışık işte. Bir bayan uzun süre yalnız kalırsa gerçekten sıkıntı oluyor. Ona buna arkadaşlık isteği atıyor falan ama buna da son verdim. Artık oturup bekleyeceğim hayırlısını.

Buradan olur ya da olmaz fark etmez ama mesajlarınızı atın bana arkadaşlar. Gerçekten iyi ve güzel arkadaşlıklar peşindeyim. Bunun dışında numaramı almak isteyenler yaşını ve ilgi alanlarını falan anlatabilir. Öyle selam diyene numaramı vermem yani kusura bakmayın. O halde görüşmek üzere beklemeye geçiyorum ben.

Mesaj Gönderin


banner

1 yorum