Astsubay Evlilik İlanları

Astsubay Evlilik İlanları

Ahmet benim adım. Selamlar. Astsubay evlilik ilanları konusunda sizlere kendimle ilgili bazı bilgiler vermeye geldim. Kısacası ben evlenmek istiyorum. Yaşım 28. Biraz daha beklemeyi düşündüm ama baktım yok olmuyor o yüzden de genel bir karar alarak sanal ortamdan açacağım ilanlara yanıt vereceğim. İlk ilanımı buraya açtım. Siz değerli bayanlardan mesaj bekliyorum yani.

Astsubay evlilik ilanları aslında çok değerlidir. Birçok bayan doğal olarak iyi yaşamak için asker eş isteyebilir. Belki de ilanla daha önce karşılaşmadınız. İşte buradayım. Kendime bakan, anlayışlı, sevecen, kadınlara saygılı olan biriyim. Hal böyle olunca talipler çok oluyor ama ısınamadan da olmuyor bu işler. Neyse bakalım kaderimizde kim varsa buyursun gelsin ben bekliyorum.

Evlenmek İsteyen Astsubaylar Numaraları

Arkadaşlar ben görev gereği 4-5 yılda bir tayin alabiliyorum. Bu nedenle bulunduğum yeri falan öğrenmek isteyenler de mutlaka mesaj atsın. Ondan sonra numaramı vereceğim. Zaten siz de numaranızı yazarsanız ben de mesajımı atabilirim. Bunun yanı sıra bir bayanın evlilikten beklentisini az çok bilirim. Huzurlu bir süreç, güzel bir aşk ve yaşam boyu yoldaşlık. Aynı durum benim için de geçerli.

Şanssız olduğumu söyleyebilirim arkadaşlar. Bu zamana kadar olan arkadaşlıklarımda gerçek bir aşk aradım ama bulamadım. Neyse ki burayı gördüm ve şimdi içimi döküyorum. Anlayışlı, kıskanç olmayan bir erkeğim. Görevimi seviyorum. Ama yalnızlık ağır basmaya başladığı için bu konuda arayışa girdim işte.

Bekar Astsubay Evlilik İlanları

Sizden ricam mesaj atarsanız kendinizi birkaç cümle ile tanıtınız. Bunun dışında yaş da önemli. Benden çok büyük olmamak kaydıyla da tanışabiliriz. Önce arkadaşça başlar sonra umarım ki evlilik kararı alırız. Böyledir bu işler. Şimdi kalın sağlıcakla arkadaşlar. Ama mesajlarınızı beklediğimi kesinlikle unutmayın lütfen.

Mesaj Gönderin


banner

İlk yorum yapan olun