Azerbaycan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Azerbaycan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar
Şikayet Et
Açıklaması

Arzu ben. Selam. Azerbaycan’dan yazıyorum. Çünkü Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Bununla beraber Türkiye’yi çok seviyorum. Sık sık gelip giderim zaten. Arkadaşlarımın hepsi orada. Ben artık evlenmeye karar verdim. Yaşım 28. Azeri güzeliyim. Herkes çok sever beni. Burada bir işletmem var. Kendimi geçindiriyorum. Ama yalnızım işte. Tek sorunum beni anlayan bir erkeğin olmaması.

Türkiye’ye geldiğim zaman uzun süre kaldım. Yine geleceğim ama bu kez duruma göre. Evlilik teklifi almıştım en son o yüzden gelmiştim. Aramız iyiydi ancak anlaşamadık. Çok kıskançtı. Bir erkek arkadaşım onun yanında bana nasılsın dedi diye arkadaşlığımızı hemen bitirdi. Ben böyle birini aramıyorum. Lütfen bana saygı gösterecek bir kişi mesaj atsın. Ancak bu şekilde arkadaşlığımız güzel bir şekilde devam edebilir yani başlayabilir.

Azerbaycan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlar çok güzeldir bilirsiniz. Sosyal medya kullanmıyorum bu arada. Haliyle iletişim kurmak için telefon numaramı sizlerle paylaşacağım. Bazı isteklerim var ama. Birincisi neden bana yazmak istediğinizi söylemenizdir. Yani neden ben? İkincisi hangi kadınlardan hoşlanırsınız? Azeri olmam sizin için bir sorun mu değil mi? Bu sorulara yanıt vermeniz benim için yeterlidir. Evlilik bizde çok önemli bir yere sahiptir. Son zamanlarda Azerbaycan dul bayanlar sayısı artış gösterse de ben asla böyle bir şeyi yaşamak istemem. Ömürlük bir aşk ömürlük bir evliliğim olsun isterim.

Evlenmek güzel bir şeydir diye biliyorum. Daha geçen ay kız arkadaşım evlendi. Çok mutlu. O da buraya benzer bir platformdan tanıştı biriyle. Ben de özendim işte. Umuyorum ki gelen mesajlar ciddi bir aşk üzerine atılır. Umarım ki istediğim erkek türünü buradan bulabilirim. İnanmak lazım aşka. Güvenmek lazım insanlara. Yoksa arkadaşlıklar kısa sürede biter. Şimdilik ben aranızdan ayrılıyorum. Sorularıma güzel bir dille yanıt vermenizi rica ederim. Telefon numaramı da istemenize gerek yok. Uygun arkadaşlara mesajla göndereceğim.

 

 

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

6 yorum

  1. Merhaba Arzu İstanbul’danım belki umutlarımız ve arzularımızın olması için birbirimize şans vermeliyiz ne dersin Umut Arzu çok güzel duruyor bence

  2. Selam ben Yasin yaşım 43. Senle tanışmak istiyorum dedi ve sende benim kabul edersen sevinirim teşekkürler hanım efendi nasılsın senle tanışma istiyorum ama nasıl iyi misin?

Daha Fazla Yorum