Bartın Bayan Arkadaş

Bartın Bayan Arkadaş

Selamlar herkese. Adım Gözde. 30 yaşındayım. Aslında Bartın bayan arkadaş arayanlar için bir ilan açayım dedim. Son zamanlarda kendimle ilgili bazı sorunlarım var. Birincisi yalnızım. İkincisi güvenebileceğim bir erkek arkadaş arıyorum. Bartın arkadaş arayan bayanlar arasında olduğum için sanırım şanslıyım biraz. Tamam bazen evlilik teklifleri de geliyor ancak hangisini kabul etmem gerektiğine karar veremiyorum. O yüzden ilanımı açtım bakalım kimler neler yazacak. Arkadaşlar ilk olarak ben sabırlı bir bayanım. Yani arkadaşlık kurduktan sonra duruma önce bakarım. Gerçek bir sevgi olacaksa ben varım derim ve programımı yaparım.

Bartın Bayan Arkadaş Numaraları

Bartın bayan arkadaş ilanları aslında çok fazla sanırım. Rağbet var gibi. Çünkü burada tanıdığım insanların çoğu yalnız. Ya sevgilisinden ayrılmış ya da ne bileyim ya hep dertli kalmış. Ben öyle olmak istemiyorum arkadaşlar. Gerçek bir arkadaşlık arıyorum. Gerektiği zaman evlenmeyi bile düşünmek isterim neden olmasın ki? Ama yine de yaştan mıdır bilemem de insanlara olan güvenim çok azaldı ya. Bu konuda beni yalnız bırakmayacak kişiler var ise mesaj atsın lütfen. Numaramı da sadece mesaj atanlara vereceğimi söylemek isterim.

Bu arada evlilikten söz etmek isterim. Ben yaşını henüz almamış genç ve güzel bir kadınım. Haliyle Bartın arkadaş arayan bayanlar konusunda araştırma yapıyorsanız doğru kişiyle muhatap oluyorsunuz şuan. İlanımı okuyup mantıklı bir şekilde mesajlarınızı yazın lütfen. Ama ciddi olmak kaydıyla. Tabi başlangıçta arkadaş oluruz ama günler ne gösterir bilinmez. Sonuç olarak benim anlatmak istediklerim bu kadar şimdilik. En kısa zamanda umarım mesajlarınız gelecektir ve konuşmaya başlarız. O zaman ben müsaadenizi istiyorum arkadaşlar. Mesajlarınızı da bekliyorum ama unutmayın olur mu? Umarım aradığım kişiyi burada bulurum.

Bu ilan Sahibinin İnstagram Hesabı. Hemen Takip Et Hemen Mesaj Gönder

İnstagram'dan Hemen Takip Et


Mesaj Gönderin


banner

1 yorum