Bartın Dul Bayanlar

Bartın Dul Bayanlar

Nefise benim adım arkadaşlar. Bartın dul bayanlar ilanı açıyorum. Kendim için tabi ki. 38 yaşındayım. Genç ve güzelim çok şükür. Bu konuda elime su dökemez kimse kusura bakmasın da neyse kendimi çok da övmek istemiyorum zaten mesaj atan arkadaşlarla konuşmaya başladıktan sonra durumu fark edeceklerdir. Bunun dışında sevgili arayan Bartın dul bayanlar arasında olduğumu da bilin lütfen. Yeni bir evlilik düşünmüyorum ama arkadaşlar. Sadece uygun biriyle arkadaş olarak yoluma devam etmek amacındayım.

Biraz şans işi biraz da kısmet işi bunlar değil mi? Bartın dul bayanlar arasında benim de çok sayıda arkadaşım var. Bazıları evlenmeyi tercih etti bazıları da mutlu mesut yaşıyor arkadaşıyla. Kıskanıyorum aslında ama tek kalmamın nedeni belli. Çok kıskanç ve seçiciyim. Biraz zor bir kadınım anlayacağınız. Bunu bilerek mesaj atarsınız çok sevinirim.

Bartın Dul Bayanlar İlanları

Arkadaşlar dul denince aklınıza ne geliyor bunu da söylerseniz çok sevineceğim. Çünkü insanların bakış açısı bende önemlidir. Haliyle dedim ya ben seçici bir kadınım. İsteklerim var. Kriterlerim var. En önemlisi de dürüst bir erkek ile arkadaşlık edeceğim. Her önüne gelenle birliktelik kurmam ben. Güven aşılayan bir erkek çok değerlidir yani.

Neyse bir durum daha var. Kadınları mutlu etmenin yollarını sıralayacak birisi var mı burada acaba? Varsa mesaj bekliyorum çünkü. Her kadın kolay mutlu olmaz ama genel anlamda neler yapabilirsiniz mutlu etmek için onları söylerseniz en azından fikrim olur. Çünkü numaramı ona göre paylaşacağım ben. Son bir şey daha var. Arkadaşlar gerçekten evlilik falan düşünenler varsa yazabilir. Bilemeyiz aşık olursam neden olmasın ki? Ben de isterim yeniden güzel bir evlilik yaşamayı. Ama kafam da çok karışık yani.

Mesaj Gönderin


banner

İlk yorum yapan olun