Bartın Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bartın Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kocaman selamlar herkese. Bartın’dan Nida ben. Evlenmeye karar verdim ve Bartın evlenmek isteyen bayanlar ilanımı açıyorum. Biraz heyecan var doğal olarak. Çünkü ilk kez böyle bir durumla karşılaşmak istedim. Yani kimler karşıma çıkacak bilemem ama doğru insanı umarım bulurum. Ben bu zamana kadar birkaç arkadaşlık yaşadım evet ama hiçbiri nedense kalıcı olamadı. Ya bir de ne bileyim işte insanlara güven sorunu yaşıyorum. Bunun dışında şimdi yeni bir sayfa açarak yoluma devam edeceğim. Yaşım 29 arkadaşlar. Bartın’da oturuyorum. Bunları konuşuruz sorun yok önemli olan gelecek mesajların nasıl olacağı.

Ben bir erkekte önce güven ararım sonra da huzur. Bunları sağlarsa gerisi kolay. Evlilik biraz stresli görünse de gerçekten güzeldir ya. Çevremdeki kız arkadaşlarım daha geçen yıl evlendi. Şimdi mutlu ve huzurlular. Ya da ben böyle görmek istediğim için. Kafam da karışık işte arkadaşlar. Aradığım kişiyi bulmak istiyorum ya gelsin bulsun beni.

Bartın da Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Bir de şöyle bir durum var. Arkadaşlar yanlış anlamayın ama bayanlar kibar erkeklerden hoşlanır. Bu nedenle bir bayana nasıl hitap etmesi gerektiğini bilenler mesaj atarsa çok sevinirim. Başta kendini belli etmeyenler olacaktır. Ama telefonla yapacağımız sohbette ben anlarım. Çünkü bu tür konularda yeterince tecrübe sahibiyim bilin istedim.

Bartın evlenmek isteyen bayanlar konusunda arayış içinde olanların mesajlarını bekliyorum artık. Buraya sık sık girip bakacağım heyecanlıyım demiştim. Son olarak huzurlu ve güvenli bir arkadaşlık arıyorum. Stresi olmayan, güven sorunu yaşatmayan ve buna benzer durumlar işte. Lütfen kırıcı olmayalım, sadece evlenmek isteyenlerle konuşmak istiyorum. Bu kadar şimdilik benden. Herkese selamlar tekrardan. Umarım güzel mesajlarınızı okur ve güzel kararlar alırım. Gerisi biraz da kader kısmet ya işte.

Bu ilan Sahibinin İnstagram Hesabı. Hemen Takip Et Hemen Mesaj Gönder

İnstagram'dan Hemen Takip Et


Mesaj Gönderin


banner

İlk yorum yapan olun