Bartın Olgun Bayanlar

Bartın Olgun Bayanlar

Vuslat ben. Bartın olgun bayanlar arasındayım ben nasılsınız bakalım? Benim yaşım 39. Arkadaş arıyorum kendime. Tabi bazı isteklerim olacak, kriter desek daha iyi. Bunun dışında insanlarla geçimim zor değil. Zaten iyi bir insan olduğum için gerçekten sosyal iletişimim yerindedir. Bazen sıkılır ve daralırım. Sebebi yalnızlık zaten. 3 sene önce boşandım ben. Haliyle Bartın dul ve olgun bayan arıyorum diyenler için güzel bir şans sanırım. Yine de konuşmadan ve sohbet etmeden arkadaşlık başlatmak sanırım doğru olmayacak.

Canlarım bende şöyle değişik bir huy daha var. İnsanların bana olan saygısını yitirmemesini istiyorum. Yani bir arkadaşlık sürecinse saygı olursa o beraberlik gayet güzel ilerler. Ben önce kadına olan sevgiye değil saygıya bakarım. Bunun dışında anlaşmazlıklar olabilir. Beni görünce evlenmek de isteyebilirsiniz. Yine de bakmak lazım durumlara işte.

Bartın Olgun Bayanlar Numaraları

Canım çok sıkkın arkadaşlar. Buradan böyle sizin de moralinizi bozmak istemem ama kafa yapıma uygun birini bulmak istiyorum ben. Ya inancım da kalmadı aşka falan ama şansımı denemek doğru olur diye düşündüm işte umarım öyle olur. Çok laf kalabalığını sevmem. Az ve öz konuşurum arkadaşlar. Zaten tanıdıkça anlarsınız bunu. Her neyse şimdi biraz kendimden bahsedip mesajlarınızı beklemeye başlayacağım.

Son zamanlarda kalbim de kırık arkadaşlar. Onaracak birini aramıyorum, hiç kırmayacak birini arıyorum. Biraz kıskanç biraz da kırılganım ben. Yaşadıklarım beni daha çok güçlendirdi aslında. Bunun dışında biraz da sabırsızım. İstediğim şeyler hemen gerçekleşsin isterim. Bir de aşka çok önem veririm fakat değer görmeyince arkama bile bakmam. Böyle işte arkadaşlar. Bartın olgun bayanlar arayıp mesaj atan beyefendilere telefon numaramı da vereceğim tabi ki sorun yok. Ancak o şekilde iletişim kurarak güzel kararlar alabiliriz sanırım.

Bu ilan Sahibinin İnstagram Hesabı. Hemen Takip Et Hemen Mesaj Gönder

İnstagram'dan Hemen Takip Et


Mesaj Gönderin


banner

İlk yorum yapan olun