Bartın Evli Çift

Bartın Evli Çift
Açıklaması

Bartın Evli çift olarak sosyal hayatımızın belli bir sınırda kalmasından son derecede şikayetçiyiz. Farklı yollar izlesek de bu sosyal yaşantımızı değiştirmek adına herhangi bir sonuç alamadık. Bunun için en son çare olarak kendimizi bu platform içerisinde bulduk. Bu platformun üye bakımından zengin ve çeşitli olmasından ötürü en doğru kişiye erişeceğimizden dolayı ilan açma kararı aldık.

Eşim Filiz ve ben Fatih 34 ve 37 yaşlarında olan bir çiftiz. Gündelik hayatlarımızın sessiz ve sakin yapısından son derecede sıkıntı çekmekteyiz. Ev ve iş arasında bir ömür geçirmek istemediğimizden dolayı, farklılık yaratma amacı güdüyoruz. Bundan dolayı da herkesin bu ilana yönelmesini ve bizimle iletişim kurmasını bekliyoruz.

Bartın ve civarında yaşamakta olan evli çiftleri bu web sitesi içerisinde büyük bir merakla bekliyoruz. Genel olarak hep bilgisayar başında olduğumuzdan dolayı, gelecek olan mesajlara kısa süre içerisinde dönüş yapacağız. Bundan ötürü de herkesle kolaylıkla iletişim kurabilecek ve genel olarak da samimiyetine güvendiğimiz kişilerle de tanışma amacıyla bu süreçler içerisinde bulunacağız.

Arkadaş Arayan Bartın Evli Çift

Bartın evli çift genelinde ortaya çıkabilmesi muhtemel olan yeni farklı bir mutluluk arıyoruz. Gündelik ve sosyal yaşantılarımızda nefes almamızı sağlayacak ve kapsamlı bir hayata dahil olmamızda yardımcı olacak olan evli çiftlere yönelmek istiyoruz. Bu konuda herhangi bir maddi çıkar gütmüyor ve tamamen karşılıklı mükemmel bir düzeyde olmasına da özen gösteriyoruz.

Bartın bölgesinde tanışma aşamasında olduğumuz kişilerle ilk olarak bu web sitesinden iletişim kuracağız. Sonraki zaman zarfında da bu sanal sohbetleri gerçek hayata da aktaracağız. Böylelikle daha samimi ve daha ideal bir arkadaşlık ortamı meydana getirerek zaman içerisinde bu arkadaşlığın dostluğa doğru ilerlemesi için de elimizden geleni yapacağız. İlgili olan herkesin mesajlarını bekliyoruz.

banner

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*