Batman Bayan Arkadaş

Batman Bayan Arkadaş
Açıklaması

Rojda Gül benim adım. Batman bayan arkadaş arayanlar varsa ilanımı paylaşmak istiyorum. Arkadaşlar Batman’da oturuyorum ben. Yaşım 26. Üniversite eğitimim bitti şimdilerde çalışmaya başladım. Yani 7 ay kadar oldu. Çevremle aram iyidir ancak baktım ki bir sevgili lazım bana. Şimdi buradan mı olur reel hayattan mı olur bilemem ama önceliğim sanal ortamlar. Daha önce aynı heyecanı yaşadığım için burayı tercih ediyorum. Zaten Batman bayan arkadaş arıyorum diyenlerin sayısı da çok farkındayım.

Kim istemez ki güzel ve bakımlı bir bayan ile oturup sohbet etmek ve sevgili olmak. Bunu isteyenler artık beklemeden mesajlarını atsın da duruma göre değerlendirelim. Telefonumu sadece mesaj atanlarla paylaşacağım bunu da söylemek istiyorum. Her neyse şimdi bir durum daha var. Arkadaşlar belki evlenmek de isteyebilirsiniz saygı duyarım ancak biraz daha zamanı var bu tür şeylerin. Yıldırım aniden evlenen bazı kız arkadaşlarım oldu ama tanımadan etmeden bu işlerin olması ne bileyim yani şimdi dert yanıyorlar zaten. O yüzden bir süre arkadaş olarak kalmak daha mantıklı diye düşünüyorum.

Batman Bayan Arkadaş İlanları

Batman bayan arkadaş konusunda arayış içinde olan beyler bir şey daha var söylemek istediğim. Şimdi arkadaşlık hususunda konuşacaklarımız nereye varır bilemem yani belki evlenmeye karar verirsiniz ancak bu konuda benim onayım olmadan gerçekleşmez yani. Hani şöyle diyorum; güzel olduğum için aşık olabilirsiniz lakin her şey zamanla gerçekleşir. Aşk, özlem, hasret ve buna benzer konularda romantik bir bakış açısıyla yaklaşan kişilere değer veririm ayrıca bilginiz olsun.

Romantik erkek arkadaş arıyorum desem yeridir yani. Neyse arkadaşlar mesajlarınızı atın da görelim kimler neler istiyor, ne bekliyor. Batman’dan yazacak arkadaşlarıma numaramla anında döneceğim sorun yok. Farklı yerlerden de mesaj gelecektir biliyorum olsun numaramı yine paylaşırım ben.

banner

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*