Batman Dul Bayanlar

Batman Dul Bayanlar
Açıklaması

Leyla ben. Batman dul bayanlar olarak ilan açıyorum. Çünkü yalnızım ve arkadaş bulmam gerekiyor. 42 yaşındayım. Yaşımı da hiç ama hiç göstermiyorum bilginiz olsun ama. Ön yargılı yaklaşanlar olacaktır pek umursamam zaten de ne bileyim yine de paylaşayım dedim. Arkadaşlar burada kendi iş yerim var. Geçiniyorum çok şükür ancak para pul ben aştım bu durumları. Aşk lazım ya aşk lazım bana anlatabildim mi?

Batman dul bayanlar arkadaşlarım da var. Birçoğu buldu arkadaşlarını evlendi bazıları. İkinci evlilik ne kadar mantıklı tartışılır ancak ben bu konuda bilemiyorum hayat nereye götürürse oraya giderim. Aslında insanlara güvenim de kalmadı. Son arkadaşlığım bu yüzden bitti. Beyefendi başka kafalarda çıktı inanabiliyor musunuz? İlk ayın sonunda anlayabildim telefonuna gelen arama ile. Yani böyle şeyler hoş değil arkadaşlar. Bu tip adamlar bana mesaj atmasın. Ben bekar ya da dul bir erkek arkadaş arıyorum.

Batman Dul Bayanlar Telefonları

İnsanların bakış açısını önemserim. Biraz sakin ve iyi huylu erkek arkadaş bulsam daha huzurlu olacağım. Çünkü insanlar gerçekten kırıcı olmuş. Bu nedenle yaşamın tadı kaçıyor. Mesela bana öyle çok karışmayacak biri lazım. Tamam neredesin, nereye gidiyorsun diye sorular sorulabilir hoşuma da gider ama gel gör ki çok sıkılırsam ara veririm. Bazı arkadaşlıklarımda böyle yaptım zaten. Ara vermek demek aslında sevginin azalması demek biliyorsunuzdur umarım.

Batman’da güzel bayan arkadaş arıyorum diyenler buyursun mesajlarını atsın şimdiden ben bekliyorum. Yorum da yazabilirsiniz ama yorumlara numaramı bırakamam maalesef. Haliyle mesaj atan beylere telefonumu verip sohbete başlamak isterim. Dulum, güzelim, kendime yetiyorum. Tek bir konuda yetemedim o da sevgi. Her şeyin hayırlısını istemek lazım aslında. Gerisi kendiliğinden geliyor çünkü.

banner

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*