Batman Evlenmek İsteyen Bayanlar

Batman Evlenmek İsteyen Bayanlar
Açıklaması

Batman’dan Nida ben arkadaşlar. 28 yaşındayım. Sanırım artık evlenmenin zamanı geldi. Bu yüzden Batman evlenmek isteyen bayanlar ilanı açmak istedim. Şimdi bu süreçte bazı beklentilerim var. Çünkü evlilik dediğimiz olay sadece bir kez olmalı. Yani insanlar bir defa sevmeli diye düşünüyorum. Elbette hayatımızdan çok kişi geldi geçti ama ne yazık ki kalıcı olamadılar işte. Ben de yoluma bakıyorum artık. Genelde çok itici tipler beni buluyor artık kararımı verdim ve kriterlerime uygun olan biriyle yoluma devam edeceğim. Gerçi var mı öyle biri bilmiyorum da işte mesajlardan göreceğiz.

Batman evlenmek isteyen bayanlar aslında benim gibi düşünüyor. Gerçek bir arkadaş, yol arkadaşı, dürüst bir beyefendi arıyor. İnsanlar çok sıkıldı ya sevgisizlikten. Ama illa ki vardır bir umut. Gerçekten vardır ve sanal ortamdan şansımı denemek istedim işte. Günün her saatinde benimle olacak, mutluluğumu paylaşacak ve hep yanımda destek olacak bir arkadaş arıyorum. Sevgi paylaştıkça büyüyecek ve umarım ki evlilikle sonuçlanacak bakalım ya.

Batman Evlenmek İsteyen Bayanlar Telefonları

Güzellik göreceli olsa da bazı insanların da doğal olarak beklentisi olur. Şimdi beni sadece fotoğrafta görerek mesaj yazacaksınız teşekkür ederim. Numaramı da paylaşacağım tabi ki. Sonrasında sohbetimize başlarız. Beklentiler, hayaller ve buna benzer şeylerden bahsederiz. İnsanlar tek düze yaşamaktan sıkıldı adım gibi eminim. Çevremde hala evlenmeyen 30 yaşının üzerinde kız arkadaşlarım var. Aynı kaderi paylaşsak da onlar da evliliğe hazır sanırım umarım hayırlısı olur.

Benden bu kadar arkadaşlar. Söz sırası sizde. Gelsin mesajlar bakalım. Batman’dan yazacak olanlarla ilk olarak konuşacağım. Ya aslında insanlar değişik ya herkes kendi dünyasını yaşıyor. Sıra bende artık. Yeter ciddi anlamda kendi mutluluğum için yaşamak istiyorum. Yorumlarınızı da okurum arkadaşlar merak etmeyin.

banner

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*