Batman Olgun Bayanlar

Batman Olgun Bayanlar
Açıklaması

İyi günler dilerim herkese. Şule benim adım. 40 yaşındayım. Sanırım Batman olgun bayanlar ilanı açmak doğru olacak benim için. Çünkü kendimi aşırı yalnız hissediyorum. Bununla beraber insanların bakış açısı da önemli. Şimdi mesaj atmak isteyenlerden birkaç ricam var. Önce numaramı talep etmeyin. Mesajlarınızda kimsiniz, kaç yaşındasınız, arkadaşlık mı kurmak istiyorsunuz gibi soruların yanıtlarını paylaşın lütfen. Bunun dışında Batman olgun bayanlar öyle hemen herkese güvenmez. Yani ben öyleyim gerisini bilmiyorum. Bunun dışında tabi beklentilerim var. İnsanlar öyle kolay ısınamaz birine. Hele ki benim gibi yaşını almış biriyse daha zor. Gerçi genç görünüyorum ben bakımlıyım çünkü.

Batman’da oturuyorum. Buradan bana yazacak olanlarla daha iyi iletişim kuracağımıza inanıyorum aslında. Bir durum daha var. Ben dulum arkadaşlar. Yaklaşık 5 senedir arkadaşlığım sona erdi. Bunun yanı sıra insanlara bakış açım değişmedi. Biliyorum ki bir bayanı her türlü kabul edecek kişiler vardır. Biraz şans işi aslında ama yine de genel olarak düşüncem budur. Güven konusu da önemli. Beni yalan dolanları ile uğraştırmayacak, sadık olacak ve yalnız bırakmayacak arkadaşlıklara ihtiyacım var.

Batman Olgun Bayanlar Arıyorum

Şimdi arkadaşlar lütfen yorumlardan da doğrudan numaramı istemeyin. Maalesef herkes gibi ben de mesaj atanlara telefonumu vereceğim. Sonra sohbetimize başlarız ve duruma göre ilerleriz. Bunun dışında sevgi, aşk, özlem, hasret ve benzer duygulara sahip olanların yazması daha uygun olacaktır.

Evet, benim isteklerim bu kadar. Çok da bir şey istemedim sanırım. Sadece saygılı bir arkadaşlık olsa ne güzel olur. Arkadaşlık kurulur ama devam etme sürecinde insanlar çoğu zaman yalnız kalabiliyor. Ben artık yalnız kalmak istemiyorum arkadaşlar. Umarım anlatabildim kendimi. O halde görüşmek üzere. Çok da bekletmeyin.

banner

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*