Bayan Arkadaş Arıyorum

Bayan arkadaş arıyorum
Şikayet Et
Açıklaması

İyi günler diliyorum. Zehra ben. 25 yaşındayım. Aslında bayan arkadaş arıyorum diyenler için buradayım desem yalan olmaz. Ben de sevgili arıyorum çünkü. En azından son birkaç aydır. Genelde yaşama dair umutlarım çok. Fakat yalnız umutlanmak artık canımı sıkmaya başladı. Hayatımı süsleyecek, benimle mutlu olacak ve yeri geldiğinde dertlenebilecek erkek arkadaşlar arıyorum. Aradığımı burada bulabileceğimi düşünüyorum.

Arkadaş Arayan Bayanlar

Bayan arkadaş ilanları bazen sizi yanıltabilir. Yani aradığınızı bulmak zor olabilir. İşte bu yüzden ben kendimi şanslı hissediyorum. Yanınızdayım. Bir mesaj kadar uzağınızdayım yani. Bir şey söyleyeyim mi size? Aşk arayan bayanlar hep yalnız kalıyor. Bunun nedenini de paylaşayım. Doğru erkeği bulduğumuzu sanıyoruz. Sonradan üzülüyoruz ama iş işten geçmiş oluyor. Haliyle kendine güvenen bay arkadaşlar var ise lütfen şansını denesin. Ben beklerim sorun değil. Yeter ki kafamdaki soru işaretleri bir son bulsun.

Arkadaş Arayanlar

Bayan arkadaş bulmak istiyorum diyenlere bazı tavsiyelerim olacak. Öncelikle kadın arkadaş arıyorum şeklinde arama yaparken bir düşünün bu kadın ne ister? Neden burada acaba ne oldu da yalnız kaldı falan. Arkadaşlar bu soruların yanıtlarını zaten konuşacağız birlikte. Yeter ki hızlı ilerlemeyelim. İçten sohbet edelim. Yapmacık olmayalım.

Beni Anlayacak Bayan Arkadaş Arıyorum

Bazı erkekler evlenmek istiyor. Bu gayet doğal. Tarafıma gelen teklifleri henüz değerlendirmek istemiyorum. Yahu ben arkadaş arıyorum diyorum, karşımdaki yok evlenelim diyor. Acelen ne senin? Size demiyorum bunu geçen yaşadığım saçma bir olaydı işte. Tabi ki aranızda beni tanıdıktan sonra evlenmek isteyenler olacak. Kim güzel bir bayanla evlenmek istemez ki? İnanın aklıma yatan birini bulursam belki evlilik teklifini ben sunarım orası hiç belli olmaz. Ama önce tanışmak istiyorum. Bazı duyguları yeniden yaşamak istiyorum. Sonrası kendiliğinden ya olur ya olmaz hiç düşünmüyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

8 yorum

  1. Merhaba arkadaşlar en güzel günler sizlerin olsun herkesin bir arkadaş sohbet muhabbet olsun istedim ama ben bir arkadaş arıyorum ilginize teşekkür ederim