Bayan Dost Arıyorum

Bayan dost arıyorum

Bayan Dost Arıyorum. Herkese kalbimin en güzel köşesinden selamlar. İsmim Arzu. 25 yaşındayım. Sizlerle buradan iletişime geçmek istememin neden aslında bayanım bayan dost arıyorum. Evet şaşırmanıza gerek yok Arayışım hem bayan hemde erkeklerle iyi bir arkadaşlık kurabilmek. Bugüne kadar pek çok erkekle arkadaş oldum.

Ancak istediğim dürüstlüğü ve yaklaşımı henüz bulamadım. Haliyle dost olabileceğim bayan ve erkek arkadaş arayışına giriştim. Bu konuda beni anlayabilecek, derdimle dertlenecek ve eğlencem ile eğlenecek bayan ve erkek arkadaşlara ihtiyacım var. Pek çok kişi farklı platformlardaki bu tür arayışlarımı farklı yerlere çekse de ben bayan dost arama mücadelemi sürdüreceğim.

Arkadaşlar ben kendime çok iyi bir şekilde bakabilen bir bayanım. Yani estetik anlamda harika işler çıkarıyorum. Çünkü estetik alanında uzmanlığım var. Yani bir bayanın nasıl daha güzel görüneceğini bilir, bayanlarla nasıl konuşulması gerektiğini de anlarım.

Bayanım Bayan Dost Arıyorum

Bu arada kendimden bahsetmeyi unuttum size. Ben 174 boyunda 54 kiloda yeşil gözlü düzgün aksanlı üniversite mezunu bir bayanım. Seyahat etmeyi, eğlenmeyi gezmeyi seven bir yapım var. Neyse fazla derine girerek her şeyi anlatmak istemiyorum yoksa tanışınca anlatacağım bir şeyler kalkamayacak 😉

Konumuza dönecek olursak erkeklerde bulamadığım huzuru bu yüzden bayanlarda aramaya başladım. Tabi ki  bu yazıma yorum bırakarak onlarla iletişime geçmemi sağlayabilir. İşte bu yüzden özgürce sohbet edebilmek adına kendine güvenen ve beni her zaman destekleyebilecek bayanlara ihtiyacım var.

Herkes bilmelidir ki bayanlar daha sıcak kanlıdır. Olumsuzluklar karşısında nasıl davranılması gerektiğini bilir. Üstelik kadın dayanışması diye bir şey var. Haliyle dost olacak bayan arıyorum. Bu platformda daha önceleri de düşüncelerimi paylaşmıştım. Ancak birçok erkeğin benimle arkadaş olmak istemesinden sonra ara verdim.

Şimdi yine buradayım ve gelecek yorumları merakla bekliyorum. Arkadaşlar daha fazla lafı uzatmak ve zamanınızı çalmak da istemem. Özetle. Bu konuda bana saygı duyan, yalnızlık hali yaşayan ve kadın arkadaş olmak isteyenlerin bayan dost arıyorum diyenlerin daha fazla beklemesine gerek yok. Sadece bir yorum kadar yakınım size. İyi akşamlar, iyi sohbetler dilerim. Görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


banner

1 yorum

Daha Fazla Yorum