Belçika Evlilik İlanları

Belçika Evlilik İlanları
Şikayet Et
Açıklaması

Meltem ben iyi günler herkese arkadaşlar. Belçika evlilik ilanları açmaya karar verdim. Belçika’da yaşıyoum ve artık evlenmek istiyorum sanırım. Yani tam netleşmedi kafamda düşünceler. Bakalım doğru insanla karşılaşırsam neden olmasın? Bu arada yaşım 30. Uzun süredir buradayım ailemle kalıyorum. Çevrem geniş tabi sosyal arkadaşlarım çok fazla. Ama buna rağmen herkese güvenemiyorum. Hele ki konu evlilik olunca sanırım bu süreç çok daha zorlu olabilir. Olsun ya her şey güzel olur olmasına da içimdeki yalnızlığı nasıl bitirebilirim benim aklım hala orada.

Belçika Ücretsiz Evlilik İlanları

Belçika evlilik ilanları sürecinde insanların birbirine olan bakış açısı bence çok daha önemli. Aynı şekilde arkadaşlık kurduktan sonra birbirimizi tanımamız gerekiyor. Bu tanışma sürecinde nelerden hoşlanırız, neyi severiz, nasıl yaşarız gibi sorular da yanıtlanmalıdır. Aksi durumda ben tam olarak tanımadığım bir insanla sohbet etmek bile istemem. Mesajlarınızı atarken bunu göz önünde bulundurmanızı rica ediyorum.

Belçika’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Henüz 30 yaşında olduğum için öyle güzelliğimden bir şey kaybetmedim. Bakımlıyım ki zaten burada bir güzellik merkezinde çalışıyorum. Keyfim de yerinde. Sadece arkadaş lazım bana. İleriyi düşünebileceğim bir arkadaş. Her zaman canım sıkılsa da bu durumun sona ereceğini biliyorum. Kız arkadaş çevremde de bana bu konuda destek oluyorlar. Hatta birini buldular oturduk konuştuk falan yok abi baktım adamda güven kalmamış kimseye. Kibarca ayrıldık. Olmuyor yani.

Her neyse konumuz bu değil. Mesajlarınızı atınca ben dönüş sağlayacağım tekrar hatırlatayım. Mesajlarınızda yaşınızı, kaldığınız yeri, işinizi falan mutlaka belirtin ki kimle yola çıkacağımı bileyim bende. Artık mutlu mesut bir şekilde yaşamak istiyorum gerisi hikaye arkadaşlar. Ha biraz da heyecanlıyım o ayrı mesele. Umarım aradığımı buradan bulurum. Tek temennim bu.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

7 yorum

  1. Hayatım 21 yaşındayım Konya merkeze biraz uzak yerde yaşıyorum
    Karşımdaki insanın mutluluğu benim için her zaman daha önemlidir
    Bu belki yanlış bir şey ama benim öylesi daha iyi diye düşünüyorum

Daha Fazla Yorum