Bolu Dul Bayan

Bolu Dul Bayan

Ayşen ben. Selamlar. Bolu dul bayan arasında yer alıyorum. Aslında kendime dul yakıştırması yapılmasını hiç sevmem. Malum gerçekleri de değiştiremiyoruz neyse sorun bu değil. Bolu’da dul bayan arkadaş arayanlara seslenmek için aranızdayım arkadaşlar. 5 senedir dulum ben. Hayatım gerçekten büyük bir yalnızlık içinde geçiyor. Haliyle arkadaş arıyorum. Yaşım 33.

Dul bayan arayanların sayısı çok fazla gördüğüm kadarıyla. Farklı platformlarda da ilanım var ama kapattım hepsini. Gelen tekliflere yetişemiyorum çünkü. Önceliğim buradan yazacak olan beyler olacaktır. Sonuçta yalnız ve güzel bir kadın olarak benim de bazı ihtiyaçlarım var. Gezmek, romantik duygular ve buna benzer şeyler gibi. Numaramı da isteyeceksiniz biliyorum. Acele etmeyelim önce bir mesajınızı yazın da ona göre karar veririz arkadaşlar.

Bolu Dul Bayan Arıyorum

Bolu dul bayan olduğum için çevremden gelen tekliflerin neredeyse tamamı arkadaşlık üzerine. Birkaçı da evlenmeyi istiyordu. Tamam evlenmek güzeldir ama zaten bir evlilik yaşamışım ben o kadar yıpranmışım bu yüzden aynı şeyi sanmıyorum ki göze alayım. Bakalım beni görüp beğenenler bu konuda neler isteyecek. Ya da ne bileyim evlilik teklifi alacak mıyım merak ediyorum doğrusu.

Bolu’da dul bayan arkadaş tekliflerinize açığım arkadaşlar. Şeffaf olmanızı rica ediyorum. Dürüst olun yani olur mu? Ben doğru konuşmayan insanlarla bir araya gelmem. Çevremde de böyledir. Kız arkadaşım bile olsa yalan söylediği an görüşmeyi keserim. Bunun dışında arkadaşlığımız uzun sürer. Keyfi dostluk kurmam. Tabi ki konuşuruz görüşürüz falan ama önemli olan neler yaşayacağımızdır. Mesela ben kibar insanlara bayılıyorum. Ya da sürekli iltifat eden erkeklere daha çok zaman ayırıyorum. Bunları bilerek bana yazın ki güzel yanıtlar alabilesiniz. Sonrası umuyorum ki mutluluk olacaktır zaten.

Mesaj Gönderin


banner

1 yorum

  1. Ayşen selam iyi bayramlar öncelikle okudum aslında okumama da gerek yok kadınların ne istediğini bilecek yaştayım kadınlar saygı sevgiye her şeyden çok önem verirler ve istedikleri sadece huzur bulacağı iki koldur sarmasını sevmesini isteklerini her türlü karşılayacak yumuşacık şeffaf olgun anlayışlı iki eldir. Aslında çok basit şeyler olgun anlayışlı insanlar için ama insanlar bunu bile beceremeyecek yüzsüzlüklere bayılıyorlar nedense inşallah seni mutlu edecek birini tanırsın bende bulamıyorum maalesef nesli tükendi herhalde sosyal medya insanları dağıtıyor