Bulgaristan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bulgaristanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Herkese selamlar. 26 yaşındayım. Adım Cemre. Bulgaristan’da evlenmek isteyen bayanlar arasındayım arkadaşlar. Ama öyle vakit geçirmek için kimseyle konuşmayan bir bayanım. Tabi ki sohbet ederiz orası ayrı ancak gönül eğlendirmek bana göre olmadı hiç. Artık yoluma ciddi bir arkadaşla devam edeceğim. Buna ek olarak insanların birbirine saygılı ve sevgili olması gerektiğini düşünüyorum.

Son zamanlarda birkaç arkadaşlık teklifi aldım ama bilemiyorum ki insanlara nasıl güvenmek gerekir. Yani daha önce arkadaşlıklarım oldu, sevgilim de oldu lakin herkesle anlaşamadım kolay kolay. Bu yüzden biraz daha temkinli olmakta yarar var. Mesaj atanlara numaramı vereceğim ondan sonra da bakalım güzel günler görmek umuduyla konuşmaya devam edeceğim. Gerçekten evlilik büyük sorumluluk olsa da bunun altından kalkabileceğimi düşünüyorum.

Bulgaristan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanı

Bulgaristan’dan arayan kadınlar konusunda da bir şeyi bilmenizi isterim. Yaşım itibariyle seçiciyim. Çünkü güzel ve bakımlı bir bayanım ben. Bunun dışında romantik erkekleri çok severim zaten kim sevmez ki değil mi? Evlilik durumu olacaksa bu süreci de güzelce düşünmek isterim. İnsan bir defa evlenmeli hayatında. Doğru kişiyi bulmak çok daha önemli. Bunun dışında söylemek istediğim çok şey var mesaj atanlara anlatmak istiyorum açıkçası.

Geçenlerde farklı bir ilan sitesinde yorum üzerine yorum yapan vardı. En sonunda yanıt verdim dedim ki arkadaşım mesaj atsana buradan neden evlenme teklifi ediyorsun? Ne dese iyi arkadaşlar, ben mesaj atmayı bilmiyorum.

Ya evlenecek bayan arayan kişi yorum yapmayı biliyor da mesaj atmayı bilmiyor. İşte böyle kolaya kaçanlarla da konuşmam, arkadaş bile olmam. Her neyse bunlar önemli konular değil. Yeter ki ruh ikizimi bulayım gerisi bende. Mutluluk güzeldir, yaşamayı bilene, her yerde her şartta.

Mesaj Gönderin


banner

7 yorum

  1. Selam ben Adana’dan Çerkez 37 yaşındayım bakımlı ve titiz biriyim sizden hoşlandım çok güzelsiniz numarama çağrı atmanız yeterli aramanı bekleyeceğim çok mutsuzum