Burdur Evli Çift

Burdur Evli Çift
Açıklaması

Burdur’da farklı şeyler arayışında olan ve bizim gibi düşünen kişileri bekliyoruz. Bu konudaki tek şartımız Burdur evli çift olmaları olacaktır. Evli çiftlerin Burdur’un sosyal yaşantısından sıkılarak kendilerini bir rutine bağlamalarını engellemeleri adına bizim gibi bir girişimde bulunabilmelerini umuyoruz. Bu yüzden bu siteye ilan açarak bizlerle aynı düşünce yapısına sahip arkadaşlar ile tanışma amacındayız.

27 ve 32 yaşlarındaki evli bireyler olarak karşımızdaki kişilerin de aynı yaş aralıklarında olmalarını istiyoruz. Dünya görüşlerinin yanında zevklerinin de bizimle uyuşmasını istiyoruz. Böylelikle herhangi bir sıkıntı yaşamadan günümüzü gün edebileceğimiz dostluklar arıyoruz. Gerçek dostluklar kurabilmek adına da harekete geçerek, en ideal evli çiftlerle gerçek hayatımızı daha farklı bir yöne şekillendirmek istiyoruz.

Burdur Evli Çift İlanları

Burdur ile sınırlı kalmayarak çevre illere de beraberce gidebileceğimiz ve farklı anılara sahip olacağımız kişileri bulmak için buradayız. Her boş zamanımızı değerlendirmek adına bu kişilerin bize ayak uydurmalarını istiyoruz. Zaman ilerledikçe sadece zaman geçirmekten ziyade gerçekten birer dost kazanmak adına da burada olduğumuzu bilin. Zaman içerisinde her şeyin daha da oturacağı ve netleşeceğinden ötürü daha fazla güven ortamının sağlanacağına inanıyoruz. Herhangi bir art niyet besleyen ya da içerisinde kötülük olan kişilerden uzak durmak için de bu konuda son derecede seçici olduğumuzu belirtelim.

Burdur genelinde bu arayışımızın doğru kişileri bulana kadar süreceğinden eminiz. En doğru çifti bulunca da hayatımızın önemli bir parçası olacağını garanti ediyoruz. Son derecede önem arz edecek bir konu olarak da bu arkadaşlık noktasında önemli bir düşünce içerisindeyiz. Site kullanıcılarının Burdur’da ikamet eden kesimine bu şekilde hitap edebileceğimizden dolayı büyük bir heyecanla beklemekteyiz. Aradığımız kişi siz iseniz mesajınızı bekliyoruz demektir.

-

2 yorum

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *