Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar

Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar

Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar. Evlilik hayalini gerçekleştirmek aslında o kadar da kolay değil. İnsanların birbirini tanıması ve anlaması en önemli süreçtir. Ayrıca günümüzdeki ciddi evlilik ilanları üzerinden yeni insanlarla tanışanların bazen mutlu olduğuna şahit olabiliyoruz. Şahsen ben bu ilanların aslında kaliteli insanları da bir araya getirdiğini düşünenlerdenim.

Hazır bu şekilde konuya girmişken kendimi de tanıtayım. Adım Duygu. 27 yaşındayım. Bugüne kadar evlilikten uzaktım ancak kendimi tanıdıktan sonra hem fikrim hemde planlarım değişmiş durumda. Tabi bu süreçte beni anlayabilecek bir insana ihtiyacım var. Başlangıçta arkadaş olarak adım atmanın da doğru olduğunu düşünüyorum. Zamanla oluşacak saygı ve sevgi sayesinde evliliğin anahtarını birlikte çevirebiliriz.

Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar Erkeklerden Ne bekliyor?

Bende bu sitede diğerleri gibi yer alırken ilanıma mesaj gönderecek olan kişilerle telefonumu paylaşarak görüşme yapmak isterim. Bununla beraber ciddi evlilik düşünen bayanların telefon numaraları doğru paylaşılmalıdır. Çünkü karşınızdaki insana olan saygıyı ancak bu şekilde gösterebilirsiniz. Neyse biraz da bu konudaki düşüncelerimden bahsetmek istiyorum.

Yaşımın verdiği hassasiyet ile beraber tanışacağım kişideki bazı ayrıntılara dikkat etmek zorundayım. Öncelikle benim erkeğim kaba olmamalı. Her zaman ona ait olduğumu hissettirmeli. Ayrıca nerede olursak olalım benimle yüksek sesle konuşmamalı. Bir bayan olarak toplumda küçük düşmenin çok üzücü olduğunu düşünüyorum. Daha önceleri bu durumu çok kez yaşamış bir kadın olduğum için lütfen ciddi görüşme yapacak olanlar bana ulaşsın.

Ciddi Evlilik İlanları 2020

Ciddi evlilik düşünen bayan arıyorum diyenlere hatırlatmam gereken bir şey daha var. Seyahat etmeyi ve yeni yerler görmeyi çok seviyorum. Sadece sevgilime özel bir kişiliğim var. Yani tüm benliğimle birlikte beni sahiplenecek erkeği mutlu edebilirim. Son olarak ciddi evlilik düşünen erkeklerin telefon numaraları da her zaman merak ediliyor. Yine de bu düşüncelerime yorum bırakarak ciddi bir beraberliğin temellerini atabilirsiniz.

Mesaj Gönderin


banner

5 yorum

  1. Gerçek mi düşünüyorsunuz evlilik? Eğer niyetiniz bu yönde ise sizi tanımak arkadaş olmak ve ilerisi için sizi yakından tanımak isterim

  2. Adım Fehmi 02-12 1973 doğumluyum boşanmış iki çocuk babası bir oğlum var birde kızım oğlum ve annesi Türkiye de ben ve kızım Almanya’dayız boşanmış dul erkeğim

Daha Fazla Yorum