Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Dul bayan arkadaş arıyorum
Şikayet Et
Açıklaması

Gönül benim adım. Dul bayan arkadaş arıyorum diyorsanız gerçekten şu an dünyanın en şanslı insanısınız. Öncelikle dul bayan arkadaş demek her şeyden önce sevgiyi iliklerinize kadar hissetmek demek. Ben bu konuda daha önce yaşadığım mağduriyetleri yeniden yaşamak istemem. Haliyle evlenmek istemiyorum. Yaşımı merak edenler yazımın sonunda öğrenebilir.

Dul bayan arkadaş arıyorum diyenlere sesleniyorum. Hayatınızda yalnızlığı sonuna kadar yaşamış ve artık güzel bir arkadaşlık kurmak isteyen kaç kişiyle karşılaştınız? Bence ilk olarak benimle konuşacaksınız. Her zaman iyiyi ve güzeli savunanlardanım. Bu yüzden de geçimli bir bayanım. Güzel olduğumu da söylesem yalan olmaz sanırım. Günler geçtikçe yeni bir insana ne kadar ihtiyaç duyduğumu fark ediyorum. Gel zaman git zaman yaş da geçiyor. Yaşım 33 oldu. Öyle kestirip atan bir bayan değilim. Karşımdaki beyefendiyi dinlerim. Ne demek istiyor anlarım. Sonra da gereken yanıtı verir ve arkadaş olurum.

Dul Bayan Arkadaş Arıyorum Numaram

Çok konuşmayı sevmem. Kısa ve özüm. Netim yani. Bir erkek bana arkadaş olmak istiyorum diyorsa amacını düşünürüm. Alıcı gözüyle bir bakarım. Yaşamını dinlerim. Dul mu ya da evlenmek istiyor mu diye merak ederim. İşin özü ben şimdilik erkek arkadaş arıyorum. Biliyorum ki var ve olacak. Sonuçta bana yazacaksınız. Telefon numaramı da isteyeceksiniz. Genelde istemeden veririm numaramı. Çünkü telefonda yapacağımız sohbet daha güzel olacaktır bilirim.

Fazla uzatmak ve kafanızı şişirmek derdinde değilim. Mesajlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Yorumlarınız da önemli biliyorsunuzdur. Buradayım uzun bir süre daha. Aradığımı bulana kadar gitmeyeceğim bu da size sürprizim olsun. Kalıcı bir arkadaşlık kuracağız umuyorum. Belki de baktınız evlilik kararı almışız kimse bilemez. Siz sadece kendinizi güzel bir şekilde ifade edin. Gerisi aramızda.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

8 yorum

Daha Fazla Yorum