Dul Bayan Arkadaşlık İlanları

Dul bayan arkadaşlık ilanları

Seval ben. 41 yaşındayım arkadaşlar. Dul bayan arkadaşlık ilanları hep ilgimi çekmiştir. Ben de dayanamadım. Çünkü yalnızlığa dayanamıyorum artık ya. İlgi alaka beklerken hep tek başıma kalmaktan bıktım usandım. Bu nedenle mesajlarınızı atarken yalnız olduğumu ve erkek arkadaş aradığımı göz önünde bulundurun. Mesaj atanlara numaramı da vereceğim daha iyi ve güzel bir şekilde konuşuruz orası ayrı.

Dul bayan arkadaşlık ilanları denildiğinde hep böyle yaşlı kadınlar akla geliyor. Gülüyorum şuan yahu yok öyle bir şey. Beni görünce aşık olmayın lütfen. Abartmıyorum ve kendimi övmüyorum gerçekten durum öyle. Onun dışında insanlar benimle sohbet ederken kendine geliyor. Derdini sıkıntısını anlatıyor ve dinlediğim için teşekkür ediyor. Dert dinleme sırası sizde arkadaşlar. Aslında derdim yok da kendimi ifade etmek istiyorum.

Ücretsiz Dul Bayan Arkadaşlık İlanları

Bir şey soracağım size. Güzellik anlayışınızdan bahseder misiniz biraz? Yani nasıl bayanlardan hoşlanıyorsunuz. Mesela benim saçım hafif kızıl. Boyum uzun ve bir hayli bakımlıyım. Nasıl sizce? Tamam görmeden net bir şey söyleyemezsiniz ama bu konuda biraz yanıt arıyorum işte. Mesaj atanlarla ilgili düşüncelerimin olması lazım kısacası anladınız umarım. Yoksa her önüne gelene telefonumu verirsem işim var ya.

Dul bayan arkadaş arıyorum diyenler bazen eğlenecek bayan arıyor sanırım. Arkadaşlarım arasında yaşandı bu. Öyle olmaz, bir kadının duygularıyla oynanmaz arkadaşlar rica ediyorum bu konuda biraz anlayışlı olun. Şimdi sevdik sonra soğuduk gibi olaylar insanı yorar. O yüzden gözlerinizin içine bakmak istiyorum ben.

Gördüğünüz üzere süreç böyle. Ha ciddi düşünürüz ya da düşünmeyiz o kısmı bilemem ben. Sadece mesaj bekliyorum. Ona göre dönüş yapacağım işte. Dediğim gibi yine de her şeyin kısmet olduğuna inanıyorum bakalım ya.

Mesaj Gönderin


banner

1 yorum