Dul Erkek Arıyorum

Dul Erkek Arıyorum
Şikayet Et
Açıklaması

Merhaba. Kadriye ben. Dul erkek arıyorum. Neden dul diye merak ediyor olabilirsiniz. Çünkü bende evlenmiş boşanmış biriyim ve beni en iyi benim yaşadıklarımı yaşayanların anlayacağını düşünüyorum. Neyse bunları bana yazdıktan sonra konuşuruz. Ancak arkadaşım olacak kişinin yakışıklı olması da gerekiyor. Benim bazı kriterlerim de var. Her zaman neşe dolu bir bayanım. Çok fazla özel konulara girmeyeceğim şimdiden söyleyeyim. Tanışıncaya da bir şeyler kalsın. Neyse arkadaşlar aranızda illa ki vardır dul erkek. Bu konuda bana yazacak olanlarla hızlıca sohbet edeceğimi söylemek de isterim.

Sevgili dostlar. Biraz resmi konuşuyorum sanırım idare edin. Konuşma tarzım bu şekilde. Öncelikle kriterlerim arasında mutlaka yakışıklı olacak diye bir durum yok. Elbette kendine bakan, görünümüne ve giyimine önem veren erkekler ilk tercihim olacak. Tanışma sürecinde konuşacağımız bir diğer konu ise gelecek. Yani geleceğimiz demek istedim. Elbette yaşımın 33 olması, geleceği dair plan kurmama engel değil. Bu yüzden ciddi arkadaşlık isteyenlerin yazması daha güzel olur.

Yakışıklı Dul Erkek Arıyorum

Dul erkek arıyorum dememin nedenine gelince, dul erkekler gün görmüş insanlardır. Yani bayanlara nasıl davranmaları gerektiğini bilirler. Bu beni rahatlatıyor az da olsa. İnsanların hakkımda ne düşündüğünü pek merak etmem. Ama sevgilim olacak kişinin geçmişte yaşadıklarını dinleyebilirim. Zaten geçmişten ders çıkaran bir erkek artık karşısına çıkan bayanı nasıl mutlu edeceğini de bilir. Yanlış mıyım? Bence doğruyum.

Sabırsızım, güzelim. Bunun dışında insanlarla içli dışlıyım. Sosyal bir yaşamım var. Çalışıyorum falan işte. Bunlar pek de önemli değil. Şu an tek düşündüğüm şey dul erkeklerin bana ne zaman ulaşacağı. Bekletmeyin ya gerçekten darılırım. Hem mesaj attıktan sonra telefon numaramı da vereceğim. Bu konuda da bir sorun yok. Telefondan daha rahat konuşabileceğimiz aşikar.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

4 yorum

Daha Fazla Yorum