Evli Değil Dul Bekar Arkadaş Arıyorum

Dul Evli Erkek Arıyorum

Erkek Arkadaş Arıyorum. Merhaba canlar. Tuğba ben. 37 yaşındayım. Yaşımın büyük olmasına aldanmanızı istemem. Oldukça etkileyici bir kadın olduğumu söylemek istiyorum. Haliyle yüz güzelliğim de vücuduma yansımış durumda. Çünkü her zaman bakımlı olmayı kendime bir kural tanırım.

Erkek Arkadaş Arıyorum Ama Neden?

Aslında bu durum çok basit. Genelde yada dul insanların hayat tecrübeleri bekar insanlara göre daha yüksektir. Nerede ne yapılması gerekenleri bilir ve akılları havada olmadığı gibi sorumluluk sahibi insanlardır. Sorumluluk taşıdıkları kişiler vardır ve bu yüzden hayata bakış açıları daha farklıdır. Bende yaşımın getirdiği bazı deneyim ve tecrübelerim ile bu şekilde bir arkadaşlık kurmak istiyorum.

Neyse sözü fazla uzatmadan konuşmaya başlamak istiyorum. Öncelikle ben yada dul erkek arıyorum. Ama önceliğim dul erkeklerden yana. Genelde dul erkekler bir kadınla nasıl konuşması gerektiğini gayet iyi biliyor. Karşılıklı sohbetlerde bizi en iyi şekilde anlayan erkeklerdir onlar. Bu yüzden bu site sayesinde bana ulaşmanız için mesaj yollamanızı da sizlerden rica ediyorum.

Ben Erkek Arıyorum

Konu başında da belirttiğim üzere ben erkek arıyorum. Yalnızlık sorunuma artık köklü bir çözüm bulma arayışındayım. Ayrıca bende dul bir bayanım. Yaklaşık 3 sene önce eşimden ayrıldım. Beni anlamıyordu ve duygularıma tercüman olamıyordu. Bu yüzden özgürce konuşabileceğim ve hatta sabahlara kadar telefonda sohbet edebileceğim bir dul erkek arıyorum.

Sevgili Arayan Türbanlı Kadınlar ile Hemen Tanış. Hemen İlanı Oku

Son derece sosyal bir kadınım. İstediğim mekana gider, dilediğim gibi oturur ve yeni insanlarla tanışırım. Sosyal olmak aslında çok güzel. Yeni insanların size kattığı değerler oluyor. Bazen de sizin onlara katabileceğinizi güzel şeyler. Aslında erkek arıyorum da diyebilirim. Evde eşlerinden dolayı huzur bulamayan erkekler artık benimle konuşmaya başlayabilir.

Erkek arıyorum Cep Telefon Numaram

Genelde sessiz kalmayı sevmem. Sıcak sohbetlere girmem. Hayatı özgürce yaşarım yani. erkek arıyorum derken onların bu konuda bir hayli deneyimli olduğu için belirtmek istedim. İnternet görüldüğü üzere çok gelişti. Rahatlıkla düşüncelerimizi paylaşabiliyoruz. Ayrıca erkek arkadaş arıyorum diyenlerin sayısı da artmaya başladı galiba.

Kendine Erkek Arayan Zengin Bayanlar. Hemen İlanı Oku

Biz güzel kadınları anlayan kişi sayısının azaldığını düşünüyorum. Yine de var ise daha fazla beklemeden dönüş yapabilmem için buraya yorum bırakabilir. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle arkadaşlar. Lütfen özgürlüğünüzün farkında olun ve insanları anlamaya çalışın.

Bırakmış olduğum ilan üzerinden düzgün kaliteli belirttiğim şartlara uyan ve mesaj gönderen gerçekten beyefendi olduğunu düşündüğüm kişilere cep telefon numaramı ileterek reel anlamda sohbet etmek ve tanışmak istiyorum. Yazmış olduğum şeyleri dikkate alarak mesaj gönderin lütfen. Görüşmek dileği ile..

Mesaj Gönderin


banner

4 yorum

Daha Fazla Yorum