Düzce Evlenmek İsteyen Bayanlar

Düzce Evlenmek İsteyen Bayanlar
Açıklaması

Sultan benim adım. 28 yaşındayım. Aslında Düzce evlenmek isteyen bayanlar arasında olduğum için şanslıyım ben. Gencim, güzelim, bakımlıyım. Biraz huysuz olduğumu söylerler ama tanıyınca seversiniz sanırım. Neyse şöyle bir durum var ben artık evlenmeye karar verdim. Düzce’den tanışacağım biri olursa çok mantıklı olur. Bunun dışında farklı şehirlerden gelen mesajlara da yanıt vereceğim sorun yok. Önce telefonumu paylaşırım ona göre sohbetimize başlarız nasıl fikir? Ama bu konuda insanların düşüncelerini önemsiyorum. Evlilik konusundaki düşünceleriniz de çok önemli bilginiz olsun.

Düzce evlenmek isteyen bayanlar ile ilgili bakıyorum da çok sayıda internet ilanı var. Ya demek ki mutsusuz biz. Ya da doğru insanı hala arıyoruz. Bu nedenle sizden ricamdır kendinizi tanıtırken yaşınızı, işinizi falan anlatın. Bir de kadınlara nasıl değer verdiğinizi söyleyin. Örneklerle anlatabilirsiniz işte.

Düzce Evlenmek İsteyen Bayanlar Telefonu

İnsanın fikri neyse zikri de odur canlar. Ben gerçekten eşime değer verecek bir kadınım. Yaşım itibariyle bu konuda bazı endişelerim olabiliyor. Ya sevilmezsem, ya çok kıskanırsam falan diye. Ama bunlar geçici şeylerdir ya da gerçek insanı bulamadım diye benim düşündüğüm durumlardır. Varsa sevecek bir kişi varsa mutlu edecek bir erkek lütfen yazsın mesajını. Evlilik hayali kuruyorum ben öyle gezecek tozacak bir arkadaş istemiyorum.

Tabi ki evlenmeden önce tanışma aşaması olacak. Çok gezmeyi sevmem ben zaten. Eşim neredeyse ben oradayım kafasındayım. Ama dediğim gibi ya doğru insanı bulmak istiyorum ya bu konuda şansım dönsün artık. Lütfen mesajlarınızı atarken kişisel olarak kendinizi tanıtın ki numaramı gönül rahatlığıyla vereyim. Yoksa kimse nereden tanır beni, nasıl ısınır ya da nasıl sever? Bu soruları düşündükçe çıldıracak gibi oluyorum arkadaşlar umarım anlıyorsunuzdur beni.

banner

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*