Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar. Selamlar Ebru ben. 34 yaşındayım. Genelde bu yaş aralığında olan bayanlara genç gözüyle bakılmıyor. Fakat kendime yeteri kadar baktığım için ciddi erkek arayan bayanlar dan biri olarak uzunca sohbet edebileceğim güvenilir insanlara ihtiyacım var.

Günümüzdeki koşullarda yalnızlık gerçekten insanı sıkan ve çokça strese sokan durumlardan biri. Ben de bu durumu fırsat bilerek sizlerle duygularımı paylaşmak istedim. Etik kurallar çerçevesinde arkadaş olmak isteyen bay ilanlarını da araştırdım ancak bu siteden kendime daha rahat arkadaş bulabileceğimi düşündüm. Haliyle mesaj bırakacak ve kendini güzelce ifade edebilecek erkeklerle konuşmak istiyorum.

Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Sizden Ne Bekler?

Kendime ait bir işim var. Maddi durumum da gayet iyi. Bu yüzden arkadaş olacağım kişiye belirli kurallar çerçevesinde yardımcı da olabilirim. Ancak bu durum karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde mümkündür. Yine de farklı talepler için erkek arkadaş arayan bayanlar ilanları çoğu yerde karşımıza çıkabiliyor. Oysa sadece güzel bir sohbet ve karşılıklı anlayıştan başka bir şey beklemiyorum.

Yaşadığım yerde çevremdeki erkeklerin bana kaçamak bakışlar attığı da bir gerçek. Çünkü son derece alımlı ve güzel bir bayan olduğum için girdiğim her ortamda dikkat çekmeyi başarabiliyorum.Gerçek ve samimi bayan arkadaş arayanlar daha fazla beklemeden yorum bırakabilir.

Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar İlanları

Erkek arayan kadınlar dan biri olarak gecenin herhangi bir saatinde yalnızlığıma çare olmak isteyen bir dost arayışındayım. Konuşmanın insanlara verdiği rahatlığı hepiniz biliyorsunuzdur. Aslında konu sadece yalnızlık da değil.

Ciddi arkadaş arayan bayanlar dan biri olarak bazı şeyleri paylaşabilmek, konuşabilmek ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak ve elbette rahatlamak için daha fazla beklemenizi de istemiyorum. Mesaj yazabilir ve kendinizi kısaca bana anlatabilirsiniz. Ben de uygun gördüklerimle arkadaş olmak için kısa sürede iletişime geçebilirim. Kendinize her zaman mutlu ve iyi bakın.

Arama Sonuçları : Erkek arkadaş arayanlar, Arkadaş arayan kadınlar

Mesaj Gönderin


banner

8 yorum

  1. Merhaba Ebru hanım, ismim İlker. 70 yaşındayım. Emekli muhasebeciyim. Bandırmada oturuyorum. Yaşın önemi yoksa sizinle arkadaş olmak istiyorum.

Daha Fazla Yorum