Kendime Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon Numaram

Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon Numaram

Kendime Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon Numaram. Selam arkadaşlar. Ben Duygu. Buradan sizlerle görüşmek istememin nedeni aslında erkek arkadaş aramamdan kaynaklı. Yaşımı da paylaşmak isterim. 24 yaşındayım ve erkek arkadaş arıyorumSadece mesaj atacak olan kişilerle de numaramı paylaşacağım. Her kadında olduğu gibi bende de bazı kaygılar söz konusu.

Sohbet edeceğim erkeği mantıklı bir şekilde seçerim. Beni anlamasını ve ilgi göstermesini de beklerim. Bu kriterlerim her zaman ilk sırada gelir. Güzel ve çekici olduğum için sohbet edeceğim arkadaşın da yakışıklı olmasını elbette isterim.

Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon Numaram

Son zamanlarda ciddi yalnızlık sorunum var. Kiminle konuşsam beni anlayamadığını fark ediyorum. Oysa bana güven sağlayacak olan erkekle gerçekten uzun vadeli sohbet etmeyi düşünüyorum. Günümüzdeki birçok bayan erkek arkadaş arıyorum telefon numaram başlıklı arkadaş sitelerine ilan bırakabilir.

Ancak bu bayanların çoğu farklı amaçlara yönelik hareket etmektedir. Oysa yaşımın gerektirdiği gibi yaşamanın aslında yeni bir arkadaş ile mümkün olduğunu düşünenlerdenim.

Son derece bakımlı ve güzel bir bayanım. Bu yüzden çevremdekiler her zaman ilgiyle bana bakar. Tabi ki görüşmek için telefon numaramı isteyen onlarca erkek var. Ama ben bu tür süreçleri artık geçtim ve başını omzuna koyup dertleşeceğim ve birlikte güleceğim bir arkadaş arıyorum. Haliyle beni anlamadan bu ilanıma mesaj atanlara maalesef numaramı paylaşamayacağım.

Sevgili Olacağım Erkek Arkadaş Arıyorum

Gerçekten yalnızlık büyük bir korku. Bazen hissizlik, bazen de ruhsuzluk. Bir erkeğin varlığı her zaman mutlu eder beni. (Mümkünse yakışıklı olanı tabi :). Bu yüzden de sabahlara kadar konuşmak için lütfen gereksiz yorumlar bırakmayın. Oldukça cesaretli ve bir o kadar da bakımlı olmanın getirdiği heyecanla erkek arkadaş arıyorum telefonum da buraya yapılacak gerçek ve güzel yorumlarla paylaşılacaktır. Sizi daha fazla bekletmek de istemiyorum. Şimdiden iyi günler dilerim.

Etiketler : Kendime erkek arkadaş arıyorum telefonum

Mesaj Gönderin


banner

6 yorum

Daha Fazla Yorum