Eşi Ölmüş Evlenmek İsteyen Bayanlar

Eşi ölmüş evlenmek isteyen bayanlar
Şikayet Et
Açıklaması

Semiha adım iyi günler bol sohbetler Eşi vefat etmiş bir kadın olarak  buradayım arkadaşlar. Eşi ölmüş evlenmek isteyen bayanlar konusunda illa arayış vardır diye düşünüyorum. Haliyle gelip şansımı denemek istedim. 37 yaşındayım beyler. Daha önce böyle bir düşüncem yoktu ama zaman geçtikçe yalnızlığımın arttığını fark ettim. Durum böyle olunca kararım kesin dedim. Burayı iyi ki bulmuşum gerçekten kendimi ifade edebilirsem ne mutlu bana. Daima şanslı bir kadın oldum aslında. En son 2 sene kadar önce arkadaşlık teklifi almıştım ama hayır yanıtını vermiştim. Şimdi ise buradan devam ediyoruz.

Eşi Ölmüş Evlenmek İsteyen Bayanlar

Umuyorum güzel bir bağ kurarız. Önce arkadaş olarak başlamak istiyorum. Sonrası güzelce gelecektir biliyorum. Eşini kaybetmiş evlenmek isteyen kadınlar için farklı yerlere yazmaya hiç gerek yokmuş ayrıca. Burada birçok bayan mantıklı bir şekilde kendini ifade etmiş harika bir şey bu. Ciddi evlilik ilanları olması güzel bir şey. Kriterlerim olacaktır bunları telefondan konuşsak daha mantıklı beyler. Numaramı sadece yazanlarla paylaşmak istiyorum.

Şimdi buraya doğrudan yazmak bana ters. Kıskanç bir kadınım bilginiz olsun. Bir de aşırı sahiplenme duygusu var bende. Bunu çözemedim içimde halledemedim ya. Zaten erkeklerin böyle olması lazımdı bence. Fakat çok seven kadınlar da böyle olur ne güzel bir duygu. Konuşmayı severim, gezmek ayrı bir hobimdir. Evde tek yaşadığım için birkaç tane muhabbet kuşum da var. Birlikte yaşayıp gidiyoruz ve artık hayatıma yeni bir renk gelmesi an meselesi. İçimden geçen bu en azından.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum