Ev Arkadaşı Arıyorum

Ev Arkadaşı Arıyorum
Şikayet Et
Açıklaması

Pelin ben selamlar nasılsınız bakalım? Kısaca söyleyeyim ben ev arkadaşı arıyorum. Gerçekten bazen çekilmez oluyor hayat. Sadece ev işleri için değil yanlış anlaşılmasın, yalnızlık sorunum var. Bir de bu ev bana fazla büyük geldi. Haliyle bayan yanına bay ev arkadaşı arayanlar arasında yerimi aldım. Umarım gelen mesajlar mantıklı olur. Telefon numaramı sadece mesaj atanlara veriyorum. Bunun dışında ev arkadaşı ilanları çok sayıda olduğu için şimdilik buradan gelen teklifleri değerlendirmek istiyorum.

Ev Arkadaşı Arayanlar

Ev arkadaşı arama yapanlar genelde genç bayan arkadaşlar arıyor. Yaşımı söyleyeyim o halde. 25 yaşındayım. Okulum bitti ve çalışıyorum. Akşamları genelde evden çıkmam. Yine de ev arkadaşı bul konusunda arayış içinde olanlarla iletişim kurmak istiyorum. Hatta geçenlerde ev arkadaşı arayanlar sahibinden ilanı açtım. Yüzlerce mesaj geldi. Hangi birine yetişeceğim? İlanı kaldırdım ve sadece buradan açtım artık kim şanslı ise onunla ev arkadaşı olacağız.

Ev Arkadaşı Arıyorum Telefon Numaram

Genelde kuralcı bir bayan değilim fakat ev işlerinde titizim arkadaşlar. Yani temizliği de yemeği de beraber yapacağız. Bu konuda lütfen anlayış bekliyorum. Neyse umarım hak verirsiniz. Telefon numaramı mesaj üzerinden yazanlara vereceğim. Sonrasında bakarız kim ne istiyor, nasıl destek oluyor diye. Dediğim gibi ben sadece ev işleri için değil kendim için de arkadaş arıyorum. Gerçekten yalnızlık sıktı beni artık.

Durum böyle işte arkadaşlar. Ev arkadaşı arıyorum ilanımı açtım şimdi rahatım ve mesajları beklemeye başladım. Hayırlısı olsun. Ha unutmadan söyleyeyim yaş kriterim var. Lütfen 35 yaşından büyükler mesaj atmasın. Bazen bazı konularda ciddi ciddi anlaşamıyoruz. Haydi gittim ben şimdilik. Gelsin mesajlar da artış ev arkadaşımı bulup hayatıma bakayım ya bu yalnızlık nereye kadar?

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

6 yorum

  1. Merhaba ben 26 yaşındayım psikoloji bölümü okuyorum ve bende tek yaşıyorum o yüzden seni bu konuda çok iyi anlıyorum ve ev arkadaşın olmak istiyorum

Daha Fazla Yorum