Evlenmek İsteyen Askerler

Evlenmek İsteyen Askerler

Selamlar iyi günler dilerim. Mehmet ben. 29 yaşındayım. Aslında evlenmek isteyen askerler arasında yer aldığım için buradan ilan açmak istedim. Sanal bir arkadaşlık sürecinin çok daha mantıklı olacağını düşündüm desem daha doğru olacaktır. Yine bu aşamada beni anlayabilecek, düşünceli ve güvenilir hanımefendilerden mesaj bekliyor olacağım. Tamamen evlenmeye odaklandım ben. Durumum iyi herhangi bir şekilde sağlık problemim de yok.

Evlenmek isteyen askerler arasında olarak bazı kriterlerim elbette var. Birincisi bayan arkadaşımın anlayışlı olmasını beklerim. İkincisi güvenilir ve dürüst olması gerekiyor. Ben de böyleyim çünkü. Zaten her şey karşılıklıdır değil mi? Biri yaparken diğeri yapmasa olmaz sanırım. Hani şu bakımdan; mesela ben oraya gitme derken istediğim yere gidersem olmaz. Haliyle anlayışlı bir erkek olduğumu anlatmaya çalışıyorum.

Evlenmek İsteyen Bekar Askerler İlanları

Arkadaşlar bir durum daha var. Şimdi bu süreçte evlilik kolay gibi görünebilir bana. Fakat seçici olmak da lazım. Çünkü seçeceğimiz kişiyle bir ömür geçireceğiz. Bunun dışında insanların evliliğe bakış açısı da önemli. Şahsen ben bayanların bu konudaki düşüncelerini mesaj olarak benimle paylaşmasını rica ediyorum. Telefon numaramı da mesaj atanlara zaten vereceğim. Sohbet etmeden birbirimizi nasıl olsa tanıyamayız bu bir gerçek.

Evlenmek istiyorum diyenler gerçekten doğru karar almalı. Doğru yerde doğru kişiyle mutlu olmalı. Bilemiyorsun kiminle karşılaşacağını. Bu nedenle gelen mesajları tek tek okuyup numaramı da paylaşıyor olacağım. Tabi bir de numarasını gönderecekler olabilir. Saygıyla karşılar ve merhaba diyerek söze başlarım. Bu konuda hayallerim var ve umarım gerçekleşir. İnsanlar sevgiyle büyümeli ya ben böyle düşünüyorum. Neyse biraz şanssız da olsam biliyorum ki bu konuda artık şansım dönecektir. O halde şimdi gidiyorum ve mesajlarınızı da beklemeye başlıyorum.

Mesaj Gönderin


banner

İlk yorum yapan olun