Evlenmek İsteyen Bayanlar

Evlenmek İsteyen Bayanlar

Selam dostlar. Hediye benim ismim. Evlenmek isteyen bayanlar arasında güzel ve kibar arayışı içerisindeyseniz konuşmaya hemen başlayabiliriz. Kendimden de bahsetmek istiyorum ayrıca. 30 yaşındayım. Üniversite mezunuyum. Çalışıyorum. Sevgilim yok. Ciddi düşündüğüm biri de yok henüz. O yüzden görüşeceğim kişi evleneceğim kişi olur bilin istedim.

Evlenmek İsteyen Bayanların Telefon Numaraları

Evlenmeye karar verme sürecim biraz komik aslında. Anlatmak istiyorum dinlerseniz eğer. Arkadaş ortamında oturuyorduk bir gün. 3-5 kişiyiz. Erkek arkadaşlarım da var. Yahu dedi ki sen bu kadar güzelsin gel evlenelim seninle. Dedim ne oluyor o an şok geçirdim gerçekten. Kanka gözüyle baktığım için kendisiyle öyle bir durumum olamaz ama güldüm kendi kendime. Ha dedim ki evlenme yaşım gelmiş. Millet bana göz dikmiş evlenmek için.

Bu olaydan sonra aileme de sordum nasıl bakacaklar evlilik durumuma göre. Onlar da destekledi çok şükür. Ben de ilk olarak buradan yazmak istedim. Arkadaşlar gerçekten evlilik düşünüyorsanız iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca evlenmek isteyen bayanların telefon numaraları da öyle her yerde yok bilin istedim.

Evlenmek İsteyen Kadınlar

Arkadaşlar evlenmek isteyen kadınlar çok seçici olmaz. Yeter ki kendini anlayan biriyle tanışsın. Yani ben öyleyim şahsen. Romantik bir erkek bulduğum gibi hemen evlenirim hiç de beklemem. Duygusalım, insanları severim ve sosyalim. Tabi ki kıskanç bir bayan olduğumu da söyleyeyim.

Ciddi Evlenmek İsteyen Dürüst Bayanlar

Bayan arkadaş arayışlarınızı sürdürüyorsanız önce bana yazın diyorum. Buradayım ben. Takip edeceğim yorumlarınızı. Öyle büyük kriterlerim de yok. Anlayışlı ve dürüst olun yeterli. Evlenmek isteyen kadınlar genelde bunları ister. Mutluluğun formülü böyle işte. Çok da bir şey istemiyoruz gördüğünüz üzere. Neyse hadi bakalım beklemeye başlayalım.

Mesaj Gönderin


banner

7 yorum

  1. Merhaba çok güzelsiniz. Ben de 32 yaşında Ankara’da doktora öğrencisiyim. Tez aşamasındayım. Yakışıklı çocuklu Rusya’da geçmiş kibar terbiyeli romantik beyim. Evli değilim. Güzel beni anlaya bilen romantik biriyle ciddi bir evlilik düşünürüm. Şuan dersler online diye Bakü’ye evimize geçici olarak geldim. Konuşmak isterseniz Whatsapp numaranızı yaza bilirsiniz.

  2. Adim Kürşat 52 yaşındayım bunu baştan harbi harbi söyleyeyim ama yaşımı göstermem arkadaş çevrem öyle der kendime de bakarım yurt dışında yaşıyorum 20 senedir iletişim kurmak istersen konuşuruz

  3. Merhaba, kendimi pek romantik göremiyorum. Ama başka birçok şeyde şansım olduğunu düşünerek yazıyorum. Konuşmak tanışmak isterseniz numaramı yazıyorum.

  4. Sizi gördüm güzel temiz yüzünüz var çarpıldım adeta ben Hollanda’da yaşıyorum yakışıklıyım ban mailden ulaşabilirsin şerefli namuslu biriyim

Daha Fazla Yorum