Evlenmek İsteyen Bayanlar

Evlenmek İsteyen Bayanlar

Selam dostlar. Hediye benim ismim. Evlenmek isteyen bayanlar arasında güzel ve kibar arayışı içerisindeyseniz konuşmaya hemen başlayabiliriz. Kendimden de bahsetmek istiyorum ayrıca. 30 yaşındayım. Üniversite mezunuyum. Çalışıyorum. Sevgilim yok. Ciddi düşündüğüm biri de yok henüz. O yüzden görüşeceğim kişi evleneceğim kişi olur bilin istedim.

Evlenmek İsteyen Bayanların Telefon Numaraları

Evlenmeye karar verme sürecim biraz komik aslında. Anlatmak istiyorum dinlerseniz eğer. Arkadaş ortamında oturuyorduk bir gün. 3-5 kişiyiz. Erkek arkadaşlarım da var. Yahu dedi ki sen bu kadar güzelsin gel evlenelim seninle. Dedim ne oluyor o an şok geçirdim gerçekten. Kanka gözüyle baktığım için kendisiyle öyle bir durumum olamaz ama güldüm kendi kendime. Ha dedim ki evlenme yaşım gelmiş. Millet bana göz dikmiş evlenmek için.

Bu olaydan sonra aileme de sordum nasıl bakacaklar evlilik durumuma göre. Onlar da destekledi çok şükür. Ben de ilk olarak buradan yazmak istedim. Arkadaşlar gerçekten evlilik düşünüyorsanız iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca evlenmek isteyen bayanların telefon numaraları da öyle her yerde yok bilin istedim.

Evlenmek İsteyen Kadınlar

Arkadaşlar evlenmek isteyen kadınlar çok seçici olmaz. Yeter ki kendini anlayan biriyle tanışsın. Yani ben öyleyim şahsen. Romantik bir erkek bulduğum gibi hemen evlenirim hiç de beklemem. Duygusalım, insanları severim ve sosyalim. Tabi ki kıskanç bir bayan olduğumu da söyleyeyim.

Ciddi Evlenmek İsteyen Dürüst Bayanlar

Bayan arkadaş arayışlarınızı sürdürüyorsanız önce bana yazın diyorum. Buradayım ben. Takip edeceğim yorumlarınızı. Öyle büyük kriterlerim de yok. Anlayışlı ve dürüst olun yeterli. Evlenmek isteyen kadınlar genelde bunları ister. Mutluluğun formülü böyle işte. Çok da bir şey istemiyoruz gördüğünüz üzere. Neyse hadi bakalım beklemeye başlayalım.

Mesaj Gönderin


banner

6 yorum

  1. Merhaba,
    İzmir’ de bir devlet üniversitesinde öğretim üyesi, Profesör olarak görev yapmaktayım.Doğallığı, samimiyeti, temizlik ve dürüstlüğü yaşamınıza sindirdi iseniz, monotonluktan hoşlanmıyorsanız ve yaşama her zaman gülümseyebiliyorsanız lütfen ileriye dönük arkadaşlık için iletişimde olmanızı arzu ederim.

  2. Merhaba bende ciddi evlilik isteyen birisim bende insanlara karşı hep nazik olmuşumdur sert biri asla değilim sevecenim evlenecek insan birbirine her zaman kibar anlayışlı dürüst olmalıdır ben böyleyim işte

  3. Hayırlı günler dilerim Hediye hanım. Öncelikle kendimden bahsedeyim ismim Hakan 28 yaşındayım Zonguldak’ta memur olarak çalışmaktayım duygusal ve biraz sakin yapıya sahibim başlıca özelliklerimden birkaçı amacım tanışıp anlaşıp uyum sağlayabileceğim bir eş adayı bulmak tanışmak için iletişime geçebilirsiniz