Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Sevgi benim ismim. 34 yaşındayım. Evlenmek istiyorum arkadaşlar. Burayı görünce hemen hikayemi paylaşayım dedim. Aslında bir hikaye değil bu. Tanışma faslı diyelim olur mu? Öncelikle evlenmek isteyen dul bayanlar telefon numarası arayışında iseniz öyle hemen heyecanlanmayın diyorum. Tamam paylaşacağım ama bazı ricalarım var sizden.

Ciddi Evlilik Düşünen Dul Bayanlar

Arkadaşlar ilk isteğim ciddi bir evlilik konuşması. Yani sevgili olduğumuzda öyle hemen cıvık konuşmalara girmem ben. Evlenmek isteyen dul bayan ilanları üzerinden de bana ulaşanlar oluyor illa ki. Fakat hızlıca dönüş yapsam bile biraz ciddiyet istiyorum işte anladığınız üzere. Ayrıca ciddi evlilik düşünen dul bayanlar her zaman sevgi doludur. İsmim gibi.

Daha önce dul evlilik sitelerine üye olmuştum. Bazı arkadaşlarım benimle iletişime geçti. Konuştuk falan ama öyle hızlıca sabırsızca evlilik adımı atamadık. Evlilik konusunda benim ihtiyaçlarımı karşılayacak bir erkek vardır kesin. Öncelikle daha önceki evliliğimin bitme nedeni güven problemiydi. Ben güvenemediğim insanla ilerleyemem. Bu yüzden sizden yine rica edeceğim. Her zaman ciddi olalım.

Gerçek Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Evlenmek istediğimi sizlerle paylaştım gördüğünüz üzere. Şimdi sıra sizde. Bakalım kimler etkileyici mesajlar atacak. Kimler yorumlarıyla beni sevindirecek? Varsa kendine güvenen işte meydan burada arkadaşlar. Günümüz arkadaşlıkları hep çıkarlar üzerine. Dul bir bayanın evlenmesine nasıl bakıyorsunuz onu da lütfen mesajlarınızda paylaşın. Bu çok önemli benim için.

Dul olmam sizin için bir sorunsa yazmaya bilirsiniz. Ama arkadaş da olabiliriz. Her evlilik güzel bir arkadaşlıkla başlar bunu biliyorsunuzdur. Söyleyeceklerim şimdilik bu kadar arkadaşlar. Büyük bir heyecanla bekliyorum. Bu platformun güzel bir kitlesi var gördüğüm kadarıyla. Artık ben de nasiplenmek istiyorum. En kısa zamanda görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


banner

8 yorum

  1. Merhaba ben Erol Bursa’dan yaş 44 bekar hiç evlenmemiş biriyim niyetim evlilik amaçlıdır boy 1.82 kilo 84 sizi tanımak kendimi detaylı tanıtmak isterim.

  2. Bende evlenmek istiyorum hiç evlenmedim ben bekarım eğer istersen ciddi düşünebiliriz seninle mutlu olmak isterim bende iş konusuna gelince şimdilik işim yok yaşımda 25 bilmeni isterim dönüş yaparsan sevinirim

  3. merhaba ben Eskişehir’den Bülent 38 yaşındayım kendi iş yerim var hiç evlenmedim evlenmek istiyorum eğer seninde niyetin ciddi evlilikse iletişime geç

  4. Merhaba hanımefendi beni tercih edersiniz ikimiz için de çok iyi olur güvenilir sadık dürüst hoşgörülü alçak gönüllü sevecen sempatik huzur veren bir kişiliğe sahibim sizinle tanışmak istiyorum mümkünse tabi ki hanımefendi benim içinde güven meselesi ilk önce gelir teşekkürler saygılar sunarım