Evlenmek İsteyen Emekli Bayanlar

Evlenmek isteyen emekli bayanlar
Şikayet Et
Açıklaması
Medeni Durum: Bekar
İsim: Tuğçe
Yaş: 44
Boy Kilo: 166 / 62
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Emekli

Tuğçe adım selam. 44 yaşındayım, evlenmek isteyen emekli bayanlar kategorisine girdik bizde. Erken emeklilikten yararlandım ve şu an can sıkıntısından bunalıyorum. Hatalı bir karar mıydı diye düşünüyorum ama yok iyiyim ya. Yaş kriterim var en çok 55 olabilir. Yaş ayrımım yok ayrıca bu nedenle bekar veya dul erkekler de yazabilir. Bu konuda inanın bana bir ayrımım yok haberiniz olsun. Çünkü evlenmek isteyen emekli bayanlar için sadece güzel bir hayat yetiyor. İkinci bahar diyorlar buna da bilirsiniz. Umarım iyi insanlarla karşılaşırız ama kararımı net verdim ben evleneceğim. Arkadaşça falan nereye kadar gider bilemediğim için.

Evlenmek İsteyen Emekli Bayanlar

Hayat sıkıcı geliyor bazen sizde de oluyordur. Ne kadar çabalasan boş. Tam burada devreye giriyor birinin olması gerektiği. Tamam acele etmemek lazım güzel ilerlemek lazım ama bu süreçte yanımda sağlım duruşlu evlilik düşünen erkek bulamadım sanırım. Mesela bizim kadınlar grubumuz var ayda bir yemeğe çıkarız. Herkes eşiyle gelirken ben tek gidiyorum. Orada herkes bana bakıyor ve bu güzellikte nasıl biri yok diyor.

Birkaç kez böyle bir durum yaşanınca hadi bakalım aç evlilik ilanını dedim kendi kendime. Yazın mutlaka herkese dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz. Başka düşünüyorum aklıma gelen bir şey yok. Siz anlatsanıza neler yapıyorsunuz hayat nasıl gidiyor bakalım. Çalışıyor musunuz emekli misiniz, hobileriniz, hangi tür kadınlardan hoşlanırsınız. Bunları ben anlatmayayım yani buyurun arkadaşlar söz sizde. Malum beklemeye geçiyorum ben.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun