Evlenmek İsteyen Erkek Öğretmenler

Evlenmek İsteyen Erkek Öğretmenler

Selam. Cenk ben. Umarım herkes iyidir. Evlenmek isteyen erkek öğretmenler arasında olduğum için buradan sizlerle iletişim kurmak istedim arkadaşlar. Yaşım 29. Daha çok gecikmeden artık hayatımın düzene girmesini istedim. Yani ailem de biraz zorlamaya başladı. Bakmayın erkek olduğuma inanın bizim işimiz daha zor. Her gün hadi evlen, neden evlenmiyorsun, yok mu birisi gibi soruları duymaktan yoruldum. Bu yüzden dayanamadım ve artık sizinle güzel bir arkadaşlık kurmak için hikayemi paylaşmak istedim.

Arkadaşlar tek ben değilim bu konuda mağdur olan. Evlenmek isteyen erkek öğretmenler inanın can sıkıntısından artık bulanıyor gibi. Kim istemez hayatını paylaşacak güzel ve anlayışlı birinin olmasını? Ben son 1-2 senedir evlilik kararı aldım. Ne kadar zaman geçti bilmiyorum son sevgilimden bu yana. Her şeyim de hazır. Evim var. Öğretmen maaşım bana yetiyor. Evleneceğim kişiyle güzel bir hayat yaşamak için de yeteceğini düşünüyorum.

Evlenmek İsteyen Yalnız Erkek Öğretmenler

Olursa hayırlısı diyorum artık. Çok kişiyle evlenmek için sohbet ettik. Olmadı bir türlü. Ya ben ısınamadım ya da onlar beni beğenmedi. Yani bakımlı bir erkeğim. Malum öğretmen olduğumuz için giyim kuşam konusunda da yeteri kadar özenli olmamız şart. Bununla beraber evleneceğim kişinin çalışıp çalışmaması önemli değil benim için. Ben sadece aşk istiyorum yani. Sevginin gücüne inanan biriyim. Ancak hep inanmayanlar bana geliyor. Buna da üzülüyorum açıkçası.

Yaşımı söyledim. İsteklerimi anlattım. Var ise merak ettiğiniz bir soru lütfen çekinmeden yazınız. Farklı konularda da konuşabiliriz merak etmeyin. Yabani değilim ben. Sevmek ve sevilmek istiyorum. Uzun süredir ihtiyacım olan tek şey bu. Mesleğim var, evim var ama huzurum çok az. Var mı bu huzuru yeniden yaşatabilecek?

Mesaj Gönderin


banner

İlk yorum yapan olun