Evlenmek İsteyen Erkek Polisler

Evlenmek İsteyen Erkek Polisler

Buradan bana yazacak olan ya da yorumlarını paylaşacak olanlara şimdiden teşekkür ederim. Hakan ben. 27 yaşındayım. Polis olarak görev yapıyorum. Elbette her şeyi açıkça yazma gibi bir durumum yok. Sadece arkadaş aradığımı ve bu arkadaşlığın ciddi olması gerektiğini paylaşmak istiyorum. Sanırım ben evlenmeye karar verdim. Evlenmek isteyen erkek polisler çoğu zaman yaşının ilerlemesini bekliyor Ben öyle değilim. Tam da evlilik çağında olduğumu düşünüyorum. Ne dersiniz?

Yakışıklı olup olmama konusu görecelidir. Yani kiminiz beğenebilir kiminiz beğenmeyebilir. Oysa ben bakımlıyım. Boyum da uzun. Öyle manken gibi bir şeyim desem yanlış olmaz. Biraz abarttığımı söyleyebilirsiniz ama gerçekler böyle. Peki neden evlenmedin diye soracak olursanız, doğru insanı bulamadım yanıtını veririm. Herkes sevgili olmak istiyor, arkadaş kalalım diyor. Ben böyle bir şey istemiyorum. Tek isteğim evlenmek.

Evlenmek İsteyen Yakışıklı Erkek Polisler

Arkadaşlar her geçen gün mesleğime olan aşkım büyürken yalnızlaştığımı fark ediyorum. Ailemden uzaktayım bu durumda da yine yalnızım. Ev arkadaşlarımla güzel vakit geçirsek de artık ciddi bir arkadaşlığa ihtiyacım var. Tanıştıktan sonra evlilik kararını da hemen alamayız doğru diyorsunuz eğer böyle düşünüyorsanız. Bakalım bir tanışalım, anlaşalım falan. Polis olmam evliliğe engel değil. Tam tersine çok güzel bir hayatı beraber paylaşabiliriz.

Aranızdan ayrılmadan bir olayı da paylaşmak istiyorum. Geçen annem aradı. Bana kız bulmuş bir konuş falan dedi. Konuştuk görüştük. Evlenmek için mi yanıma geldin diye sorunca, hayır ne evlenmesi ben arkadaş kalmak istiyorum dedi. İnanamadım. Yani anladınız umarım sadece arkadaş kalmanın ne demek olduğunu. Hemen terslemedim. Ara sıra konuşuyoruz telefonda da bilmiyorum bakalım evlilik nasıl bir durum ne zaman olur ne zaman yaşarız diye merak ediyorum.

Mesaj Gönderin


banner

İlk yorum yapan olun